MSL у державних закупівлях

Загальні відомості

Опис програми

Починаючи з 1960 року, GW забезпечує строгу навчальну програму, яка охоплює міждисциплінарні сфери державної освіти. Сьогодні щорічне придбання федеральним урядом послуг, матеріалів та будівництва становить понад 500 млрд доларів. Державні та місцеві урядові закупівлі суттєво збільшують обсяг державних закупівель та пов'язані з цим можливості юридичної практики. У міру того, як світовий ринок стає більш плавним та інтегрованим, знання міжнародних та порівняльних державних закупівель стає все більш важливим. Еволюція Світової організації торгівлі спричинила новий діалог щодо ролі державних закупівель як для країн, що розвиваються, так і для розвинених. Наші різноманітні курсові пропозиції та досвідчені викладачі, які працюють повний робочий день та надають додаткові можливості, розширюють можливості майбутніх лідерів та осіб, що розробляють політику, у спільноті придбань тут та за кордоном.

Закон GW є батьківщиною дисципліни законодавства про державні закупівлі. Видатні члени нашого факультету визнані лідерами думок у цій галузі, забезпечуючи стипендію, яка змінює спосіб мислення та розмови про державні закупівлі. Наша навчальна програма, що базується на практиці, готує студентів до вимог складної практики юридичних закупівель. Ми пропонуємо неперевершені різноманітні ступені для адвокатів, які навчаються, адвокатів та не-адвокатів, що мають досвід роботи в галузі державних закупівель.

Курси в цій галузі досліджують сукупність норм, що регулюють процес, за допомогою якого федеральний уряд укладає контракти з приватними сторонами та контролює виконання цих контрактів. Державні контракти - це семестровий курс опитування для студентів, які шукають загальний огляд законодавства в цій галузі; ті, хто віддає перевагу більш глибокому курсу навчання, можуть замість цього обрати послідовність формування державних контрактів та виконання державних контрактів. Курси підвищення кваліфікації в цій галузі включають низку семінарів, покликаних надати студентам глибше розуміння того, як працюють системи закупівель як у США, так і за кордоном, а також курси з окремими темами, покликані надати студентам різну точку зору на нові законні проблеми.

MSL від GW Law допомагає задовольнити зростаючий попит на не-юристів, щоб вони були знайомі з багатьма способами впливу закону на галузь. Програма MSL призначена для професіоналів, котрі не зацікавлені в отриманні диплому юриста чи юридичній практиці, але працюють на робочих місцях, де знання закону є важливим. Отримані знання можуть збільшити підготовку до кар'єри або професійний розвиток.

Хто може отримати вигоду?

 • Федеральні чи урядові працівники
 • Журналісти
 • Консультанти
 • Свідки-експерти, які дають показання перед державними органами
 • Правоохоронці
 • Фахівці із закупівель
 • Аналітики політики
 • Інші, хто шукає юридичного розуміння суміжної кар’єри

Насолоджуйтесь гнучким, різноманітним навчальним планом

Завдяки строгій, але керованій навчальній програмі, програма MSL пропонує студентам гнучкість у розробці навчального курсу, індивідуально адаптованого до їхніх потреб.

Обов’язкові курси - 11 кредитів

Факультативні курси - 13 кредитів (які будуть обрані з цієї репрезентативної вибірки)
 • Формування державних контрактів (6502) - 3 кредити
 • Виконання державних контрактів (6503) - 3 кредити
 • Антикорупція та відповідність вимогам (6511) - 2 кредити
 • Вартість та вартість державних контрактів (6506) - 2 кредити
 • Розширене письмо (65xx) - 1 кредит

 • Адвокація державних контрактів (6505) - 3 кредити
 • Порівняльні державні закупівлі (6508) - 2 кредити
 • Семінар державних та місцевих закупівель (6509) - 2 кредити
 • Семінар з реформування закупівель (6509) - 2 кредити
 • Семінар з підряду іноземних держав (6509) - 2 кредити
 • Семінар з питань державних закупівель інтелектуальної власності (6512) - 2 кредити
 • Федеральний закон про гранти (6514) - 2 кредити
 • Закупівлі в міжнародному розвитку (6516) - 2 кредити

Випускникам буде присвоєно ступінь MSL із позначенням області зони концентрації.

Вчіться на свій хід

Щоб забезпечити максимальну гнучкість, програма може прийняти як студентів денної форми навчання, зацікавлених у здобутті ступеня за один рік, так і студентів-заочників, які, можливо, захочуть пройти один або два курси на семестр чи літню сесію, якщо пропонується відповідна курсова робота. Усі зараховані студенти проходитимуть курси в кампусі Туманного Дна, поряд зі студентами JD та LLM, тим самим користуючись досвідом викладачів, початківців юристів та досвідчених практиків.

Доступ до серця столиці нації

Усі студенти користуються незрівнянним місцем розташування GW Law у самому центрі Вашингтона, округ Колумбія, через дорогу від Міжнародного валютного фонду та Світового банку, за два квартали від міжнародно відомих юридичних фірм на вулиці К, за три квартали від Державного департаменту США та поїздка на метро від Верховного суду та безлічі неурядових та політичних агентств. Наші студенти регулярно взаємодіють із спеціалістами високого рівня та директорами з тих прилеглих установ на стажуваннях, стажуваннях, інших можливостях волонтерства, а також безлічі лекцій та своєчасних програм з актуальних проблем дня.

MSL Прийом

MSL від GW Law допомагає задовольнити зростаючий попит на не-юристів, щоб вони були знайомі з багатьма способами впливу закону на галузь. Програма MSL призначена для професіоналів, котрі не зацікавлені в отриманні диплому юриста чи юридичній практиці, але працюють на робочих місцях, де знання закону є важливим. Отримані знання можуть збільшити підготовку до кар'єри або професійний розвиток.

Вимоги до входу

Заявники MSL повинні мати ступінь бакалавра або еквівалент та мати мінімум від трьох до п’яти років професійного досвіду, що стосується їх зони концентрації, за оцінкою досвідчених директорів програм та деканів. Студенти, ступінь яких здобув ступінь бакалавра в іншій школі, де англійська мова не є мовою викладання, повинні відповідати мінімальним вимогам до мовного тестування. Кандидати також повинні мати рекомендаційні листи від тих, хто має можливість детально коментувати характер своєї роботи та переваги MSL для їх кар’єрного просування.

Інтернет-програма

Студенти MSL з державних закупівель MSL мають можливість повністю закінчити навчання в Інтернеті. Цей параметр доступний лише для державних закупівель MSL. Процес подання заявок такий же, як зазначено нижче. Щоб обрати онлайн-дослідження, виберіть при поданні заявки варіант «онлайн».

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. Згорнути