Filter
MLS
Північна Америка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Студенти, які бажають проводити передові юридичні студії, можуть скористатися майстрами з юридичних досліджень або MLS. Оскільки цей ступінь не обов'язково необхідний для багатьох кар'єрів, він може виділятися на резюме і дати випускнику перевагу перед іншими претендентами.

Сполучених Штатів Америки знаходиться на континенті Північної Америки. Це третя за величиною країна за розміром у світі. Вона має відносно коротку історію в порівнянні з іншими країнами світу, має один з світових 'и найбільших економік, і має один з світових ' и самих різних груп населення.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Порівняльне право, Північна Америка

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Тип навчання
Форма навчання
Indiana University Maurer School of Law

MCL є двосеместровою програмою, яка пропонує іноземним студентам без першого ступеня в галузі права, але з юридичним досвідом або великим інтересом, щоб отримати знайомст ... [+]

Магістр порівняльного права (MCL)

MCL є двосеместровою програмою, яка пропонує іноземним студентам без першого ступеня в галузі права, але з юридичним досвідом або великим інтересом, щоб отримати знайомство з американським правом і правовими інститутами. Вимоги до ступеня:

Пройдіть, принаймні, 20 годин, звичайно, кредит;Завершити один навчальний рік у резиденції в юридичній школі;Повний B504 Введення в американське право для 2 кредитів і B530 юридичний дискурс і письмо для 2 кредитів;Не менше 8 годин навчального кредиту за семестр;Підтримувати кумулятивний середній бал, щонайменше, 3,0; іВиконайте вимоги до ступеня не більше трьох семестрів поспіль.ВхідДати пріоритету програми... [-]
США Блумінгтон
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою