close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Майстер юридичних студій - це академічна грамота випускників, яка часто пропонується науковцям, які вже пройшли ступінь бакалавра. Як непрофесійний юридичний ступінь, він не готує учасників до сидіння в барі. Більшіст… Детальніше

Майстер юридичних студій - це академічна грамота випускників, яка часто пропонується науковцям, які вже пройшли ступінь бакалавра. Як непрофесійний юридичний ступінь, він не готує учасників до сидіння в барі. Більшість MLS-програм тривають один-два роки.

Що таке MLS в економічному праві? Це академічна програма, яка розглядає юридичні та економічні аспекти бізнесу. Деякі програми можуть мати географічний фокус, наприклад, США або Європу. Студенти можуть мати можливість вибрати фокус або школа може вирішити, що це таке. Більшість програм MLS вимагають курсів, але вони можуть бути різними в кожній школі. Програма економічного права може вимагати курсів, подібних до законодавства зовнішньої торгівлі, економічних аспектів організації бізнесу, корпоративного права та міжнародних ринків капіталу.

Цей тип освіти може допомогти учасникам побудувати своє культурне розуміння, навички спілкування та вміння критично мислити. За допомогою цих поліпшених навичок студенти можуть стати більш привабливими кандидатами на роботу. Деякі люди можуть навіть використовувати ці навички, щоб поліпшити їх повсякденне життя.

Вартість магістра юридичних досліджень часто залежить від школи, його розташування та програми. У деяких університетах навчання може навіть різнитися на рік. Кандидати можуть отримати краще уявлення про вартість, звернувшись безпосередньо до школи.

MLS в галузі економічного права може підготувати випускників до різноманітних кар'єри. Хоча більшість студентів з цією освітою не продовжують стати адвокатами, деякі можуть повернутися до школи за їх професійним ступенем права. Інші учасники можуть увійти до робочої сили як економічних консультантів, дослідників бізнесу, перекладачів, посередників та розробників політики. Точна кар'єра, яка буде доступна, звичайно, залежить від інших освітніх та попередніх робіт студентів.

Можливо, ви зможете зареєструватися в програмі MLS у університетах у всьому світі. Деякі з них можуть навіть мати онлайн-курси, які дозволять вам брати участь незалежно від того, де ви живете. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Loyola Law School Online
Лос-Анджелес , США

Приєднуйтесь до нашого майстра податкового права (MT), який займає 3-ю програму онлайн-податкового права в країні на основі Новин США ... +

Приєднуйтесь до нашого майстра податкового права (MT), який займає 3-ю програму онлайн-податкового права в країні на основі Новин США -
MLS
Денна
заочно
2 років
англійська
Вер 2020
Онлайн
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання