close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Після отримання ступеня бакалавра, ви можете продовжити свою юридичну експертизу, заробивши MLS, також відома як майстер юридичних досліджень. Це єдине, що не дає вам можливості практикувати право в Європі, але може ста… Детальніше

Після отримання ступеня бакалавра, ви можете продовжити свою юридичну експертизу, заробивши MLS, також відома як майстер юридичних досліджень. Це єдине, що не дає вам можливості практикувати право в Європі, але може стати гарним місцем для початку.

Зокрема, що таке MLS в європейському праві? У деяких школах ця програма призначена для підготовки державних службовців, юристів та інших експертів з правових питань для роботи в Європейському Союзі, в той час як інші програми зосереджені на правових структурах між європейськими та неєвропейськими країнами. Деякі курси можуть включати зовнішню торгівлю, європейську геополітику та міжнародне право конкуренції.

Три навички, які ви можете вчитися під час проведення цього ступеня, - це розуміння читання, увага до деталей та вирішення проблем. Ознайомлення з читанням та увага до деталей є корисними, коли дивляться на контракти на покупку будинку або інших предметів великого квитка. Вирішення проблем допоможе вам краще вирішити щоденні проблеми.

Якщо ви вивчаєте повний робочий день без перерв, MLS може зайняти один рік, щоб заробити. Ви можете вибрати тривалість, але це вплине на вартість вашого ступеня. Щоб заощадити гроші, радимо взяти курси онлайн та купувати використані книги.

Цей ступінь може використовуватися як сходинка для працевлаштування в міжнародних та європейських компаніях, таких як торгові корпорації, лобістські групи та гуманітарні організації. У межах цих та інших компаній ви можете шукати посади, такі як міжнародний юридичний консультант, представник судового нагляду та представник податкового права ЄС. Вакансії, як це, можна знайти в кількох країнах, тому викладіть широку мережу, щоб знайти потрібну позицію.

Ви можете отримати ступінь європейського права в багатьох європейських країнах. Це дає вам широкий діапазон параметрів, тому визначте критерії, які ви найбільше хочете шукати. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
European Institute of Public Administration EIPA
Місто Люксембург , Люксембург

Майстер європейських юридичних студій - MELS Online - це 2-річна програма для фахівців, яка забезпечує всебічне розуміння європейського права, використовуючи інноваційну метод ... +

Майстер європейських юридичних студій - MELS Online - це 2-річна програма для фахівців, яка забезпечує всебічне розуміння європейського права, використовуючи інноваційну методологію навчання: лекції на особистій зустрічі, що проводяться за обраними вихідними у Люксембурзі, поєднуються з онлайновими підручниками та дистанційним навчанням . Програма є двомовною, англійською -
MLS
заочно
2 років
англійська, французький
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут