$close

Фільтри

Див. результати

Пошук кращих програм MBA тут - Програми MBA

Юридичні освітні програми MBA є магістерські програми в області бізнес адміністрування зі спеціалізацією в області права. Програми MBA з права відмінно підійдуть студентам, які хочуть займатися корпоративним правом, пі… Детальніше

Юридичні освітні програми MBA є магістерські програми в області бізнес адміністрування зі спеціалізацією в області права. Програми MBA з права відмінно підійдуть студентам, які хочуть займатися корпоративним правом, підприємництвом, консалтингом з питань управління та бізнесом.

Які переваги програм MBA з права?

Навчання на програмах MBA з права має цілий ряд переваг. Слід зазначити, що після навчання на програмах MBA в області права перед випускниками відкривається вдвічі більше можливостей працевлаштування завдяки подвійній спеціалізації цих програм.  Зазвичай навчання на таких програмах займає три роки. Багато університетів пропонують онлайн і заочні програми MBA в області права, що дозволяє студентам працювати під час навчання.

Що вивчається на програмах MBA в області бізнес права?

Програми MBA в області права включають в себе вивчення таких дисциплін, як бухгалтерський облік і фінанси, маркетинг, стратегічне планування, управління кадрами, інформаційні системи, сталий розвиток, а також предмети за вибором, як бізнес право, порівняльне комерційне арбітражне право, торгове право та банківське право.

Які вимоги до вступу на програми MBA в області права?

Для вступу на програми MBA в області права абітурієнти повинні мати диплом бакалавра у відповідній області з високими оцінками. Деякі університети також можуть додатково вимагати від абітурієнтів наявності як мінімум дворічного досвіду роботи за обраною спеціальністю, щоб бути зарахованим до MBA в області права.

Яка вартість навчання на програмах MBA в області бізнес права?

Вартість навчання на програмах MBA в області права на юридичному факультеті істотно відрізняється в залежності від форми навчання і країни. Абітурієнти повинні враховувати плату за навчання, студентські внески і витрати на проживання. Деякі університети надають студентам фінансову підтримку у вигляді стипендій та грантів. Важливо зв'язатися з приймальною комісією університету і отримати більш детальну інформацію про вартість навчання на MBA в області права.

У чому переваги онлайн програм MBA в області права?

Студенти, які не можуть їздити до кампусу на навчання або планують продовжити роботу, можуть подати заявку на онлайн MBA з права. Кращі університети по всьому світу пропонують онлайн програми MBA в області права, якість освіти на яких нітрохи не поступається за рівнем очним програмам.

Як вступити на програму MBA в області бізнес права?

Якщо вам цікава область права і ви хочете отримати знання в області бізнес адміністрування, програми MBA в області права є правильним вибором для вас. Почніть пошук програми, яка підходить саме вам і зв'яжіться з приймальною комісією університету безпосередньо, заповнивши просту веб-форму з опитуванням.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
MBA
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Santa Clara University
Санта-Клара, США

Закон Санта-Клари та Школа бізнесу Ліві пропонують дві спільні програми для здобуття кваліфікації для студентів-юристів. Спільні програми ступенів JD / MBA та JD / MSIS розроб ... +

Закон Санта-Клари та Школа бізнесу Ліві пропонують дві спільні програми для здобуття кваліфікації для студентів-юристів. Спільні програми ступенів JD / MBA та JD / MSIS розроблені таким чином, щоб бути насамперед від 3,5 до 4-річних денних програм. Програми доступні лише для студентів юридичного факультету СКУ та Школи бізнесу "Ліві", яких обидві школи прийняли для участі в одній із програм. Студенти юридичного факультету повинні подавати документи до бізнес-школи Ліві протягом першого курсу права. Студенти повинні вступити до програми до того, як вони закінчать 45 підрозділів юридичного факультету. Щоб отримати ступінь JD на курсах, які проходять у бізнес-школі, студенти повинні пройти 78 одиниць юридичних курсів і бути в межах двох курсів після закінчення бізнес-ступеня. -
MBA
англійська
Кампус