Filter
MBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Пошук кращих програм MBA тут - Програми MBA

Юридичні освітні програми MBA є магістерські програми в області бізнес адміністрування зі спеціалізацією в області права. Програми MBA з права відмінно підійдуть студентам, які хочуть займатися корпоративним правом, підприємництвом, консалтингом з питань управління та бізнесом.

Які переваги програм MBA з права?

Навчання на програмах MBA з права має цілий ряд переваг. Слід зазначити, що після навчання на програмах MBA в області права перед випускниками відкривається вдвічі більше можливостей працевлаштування завдяки подвійній спеціалізації цих програм.  Зазвичай навчання на таких програмах займає три роки. Багато університетів пропонують онлайн і заочні програми MBA в області права, що дозволяє студентам працювати під час навчання.

Що вивчається на програмах MBA в області бізнес права?

Програми MBA в області права включають в себе вивчення таких дисциплін, як бухгалтерський облік і фінанси, маркетинг, стратегічне планування, управління кадрами, інформаційні системи, сталий розвиток, а також предмети за вибором, як бізнес право, порівняльне комерційне арбітражне право, торгове право та банківське право.

Які вимоги до вступу на програми MBA в області права?

Для вступу на програми MBA в області права абітурієнти повинні мати диплом бакалавра у відповідній області з високими оцінками. Деякі університети також можуть додатково вимагати від абітурієнтів наявності як мінімум дворічного досвіду роботи за обраною спеціальністю, щоб бути зарахованим до MBA в області права.

Яка вартість навчання на програмах MBA в області бізнес права?

Вартість навчання на програмах MBA в області права на юридичному факультеті істотно відрізняється в залежності від форми навчання і країни. Абітурієнти повинні враховувати плату за навчання, студентські внески і витрати на проживання. Деякі університети надають студентам фінансову підтримку у вигляді стипендій та грантів. Важливо зв'язатися з приймальною комісією університету і отримати більш детальну інформацію про вартість навчання на MBA в області права.

У чому переваги онлайн програм MBA в області права?

Студенти, які не можуть їздити до кампусу на навчання або планують продовжити роботу, можуть подати заявку на онлайн MBA з права. Кращі університети по всьому світу пропонують онлайн програми MBA в області права, якість освіти на яких нітрохи не поступається за рівнем очним програмам.

Як вступити на програму MBA в області бізнес права?

Якщо вам цікава область права і ви хочете отримати знання в області бізнес адміністрування, програми MBA в області права є правильним вибором для вас. Почніть пошук програми, яка підходить саме вам і зв'яжіться з приймальною комісією університету безпосередньо, заповнивши просту веб-форму з опитуванням.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

Наші MBA до Закону Бізнес надає студентам базу знань і розуміння бізнесу та з можливістю спеціалізуватися в законі предметів під час другого терміну. ... [+]

MBA @ BGS від £ 2500

MBA в галузі господарського законодавства

&nbsp

Наші MBA до Закону Бізнес надає студентам базу знань і розуміння бізнесу та з можливістю спеціалізуватися в законі предметів під час другого терміну. Другий термін дозволить студентам отримати розуміння юридичної практики і теорії в рамках бізнес-сектора і здатність формулювати як письмових, так і усні аргументи з актуальних виданих бізнесу і права. ... [-]

Великобританія Birmingham
Серпень 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою