Llm в глобальному антимонопольне законодавство та економіка: онлайн

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Антимонопольні закони безпосередньо впливають на глобалізацію бізнесу та складності міжнародної економіки. Антимонопольні юристи повинні займатися швидко мінливими нормами та глобальними проблемами. LLM в галузі глобального антимонопольного права та економіки надає студентам передові уявлення про закони, що регулюють процес ділової конкуренції та економічний аналіз, необхідний для розуміння сучасного антимонопольного рішення.

Зі зростанням попиту в США та закордоном для антимонопольних юристів, які можуть сприяти злиттю та придбанню на національному та міжнародному рівнях та керувати ними, визначають дотримання економічних законів іноземних урядів та підтримують зусилля юридичних фірм та корпорацій, розроблено LLM Law Scalia Law щоб задовольнити цей попит.

LLM у програмі Global Antitrust Law and Economics приймає студентів для осені та весни та розпочинається протягом чотирьох термінів. За підсумками експертів з предметів та провідних антимонопольних науковців, LLM пропонується повністю онлайн, щоб забезпечити високоякісний досвід навчання в гнучкому форматі для сьогоднішніх зайнятих фахівців.

Інтернет-LLM висвітлює 30 найкращих практик дистанційної освіти та питань якості, забезпечуючи, щоб студенти активно брали участь у співпраці з колегами та викладачами, щоб досягти максимально високих результатів навчання.

Онлайн-формат

Scalia Law пропонує свої заняття асинхронно, дозволяючи студентам завершити курсові роботи та брати участь у часи, які найбільше відповідають його графіку, незалежно від професійних обов'язків та часових поясів.

Інтерактивність здійснюється за допомогою щотижневих оцінок, групових та індивідуальних завдань, форумів та віртуальних годин з викладачами.

Додайте цінності до ступеня LLM

Програма LLM в Інтернеті забезпечить сьогоднішнього професіонала, що спеціалізується на роботі, з особливими практичними уявленнями та досвідом досвідчених юристів, які працюють як в Сполучених Штатах, так і в усьому світі, на деяких найвідоміших та важливих справах в антимонопольній сфері. Факультет програми також наділить "підказки", які збираються з багаторічних академічних досліджень та досвіду.

Ступінь вимоги

Щоб отримати LLM у Глобальному антимонопольні закони, студенти повинні заповнити або 24 (випускник американської юридичної школи) або 26 (випускник недержавної юридичної школи) кредитні години курсових робіт. Ці години будуть складатися з необхідних курсів, обмежених факультативів та дисертації, семінару або курсу для написання вимоги до LLM.

Студенти, які пройшли ступінь JD в юридичній школі Сполучених Штатів, отримають відмову від вступу до закону США, 2 кредитних курсів. Тому студенти, які отримали JD від юридичної школи США, повинні пройти 24 кредитних години, щоб отримати ступінь LLM. Студенти, які не отримали свою юридичну освіту в юридичній школі Сполучених Штатів, повинні заповнити 2 кредити, необхідні для вступу до юридичного курсу Сполучених Штатів, і, отже, завершити 26 кредитних годин, щоб отримати ступінь LLM.

Студенти можуть відвідувати програму LLM за сумісництвом.

Всі студенти повинні закінчити ступінь вимоги протягом трьох років після навчання і бути зараховані принаймні на два курси кожний семестр, якщо не буде надано відмову або відпустка. Для того, щоб залишитися в програмі LLM, у кінці кожного весняного семестру студенти повинні подати загальну суму в середньому не менше 2,33 за шкалою 4,33.

Кредити, що складають LLM у Глобальному антимонопольне законодавство та економіка, не призначені для підготовки та отримання кваліфікації студентів, які не є випускниками юридичної школи США, для участі в практиці права в США або кваліфікувати їх на базі іспиту в Сполучених Штатах.

Останнє оновлення Вер 2017

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence.

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence. Згорнути