Llm в американському праві

Загальні відомості

Опис програми

Law Wake Forest Law University Law School LL.M. ступінь програма призначена в першу чергу для міжнародних юристів та студентів, які мають перший ступінь в галузі права з їх рідних країн і бажання посилити свою юридичну кар'єру, вивчаючи закони Сполучених Штатів. Функції програми включають в себе :

  • Один рік, повний робочий день /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingнавчання, починаючи з осені семестр. Студенти можуть вирішити продовжити свій навчальний курс довше, ніж рік, із затвердженням.
  • Курс навчання, який заохочує студентів дотримуватися своїх індивідуальних інтересів через дослідження та курсові роботи.
  • Підтримуюча програма наставництва , яка включає в себе як JD - х і таланти сліду в /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingспеціальному факультеті . Wake Forest School of Law запропонував сильні міжнародні програми протягом більше десяти років, і багато факультетів є експертами з міжнародно-правових питань.

LL.M. Програма Університетського університету Уейк-Форест має давню традицію підготувати випускників до значних лідерських ролей. Серед його /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingвипускників - видатні приватні адвокати, судді, державні чиновники, адвокати, адвокати та генеральний радник, а також кандидати на посади від СДЖ. Випускники, як правило, повертаються до рідних країн, щоб відновити або просунути свою юридичну кар'єру в галузі корпоративного права, державної політики, судочинства, державної служби, інвестиційного банкінгу та широкого кола інших спеціальностей, пов'язаних з міжнародним правом.

LLM Академіки

У Wake Forest School of Law глобалізація права стимулювала зростаючу прихильність юридичних шкіл до міжнародних юридичних студій. Крім традиційних курсів адміралтейства та морського права, міжнародного публічного права та конфліктів законів (міжнародне приватне право), наша програма включає курси з міжнародних ділових операцій, порівняльне право, порівняльне конституційне право, законодавство Європейського Союзу, імміграційне право, право міжнародної торгівлі, міжнародних прав людини та міжнародного екологічного права. LL.M. студенти можуть проводити курсові роботи та направляти дослідження в галузі права, яка їх цікавить. Під час програми LL.M. студенти мають право брати курси, які є частиною традиційної американської навчальної програми школи, і наші студенти часто проводять ті ж заняття з учнями першого, другого та третього курсу JD. Висококваліфіковані випускники іноземних юридичних наук, які прагнуть охопити американську правову систему та професію, рекомендується звернутися до юридичної школи Університету Уейк-Форест. Наша програма пропонує дуже широкий навчальний план, який виявиться неоціненним для юристів, які хочуть посилити свою юридичну кар'єру, вивчаючи закони США

планування кар'єри

LL.M. студенти Університетського університету Вейк-Форе мають право скористатися послугами, пропонованими Управлінням кар'єри та професійного розвитку . Спільно з Управлінням міжнародних вищих навчальних програм, LL.M. студенти мають можливість брати участь у семінарах з написання резюме, супровідних листів, стажування тощо. Крім того, Wake Forest University Law School є членом Міжнародної програми інтерв'ю студентів (ISIP), яка надає LL.M. студенти мають можливість проводити інтерв'ю з деякими найбільшими міжнародними юридичними фірмами та компаніями. Кожен рік університет Вейк-Форест LL.M. студенти відбираються для участі в інтерв'ю в Нью-Йорку. Після того, як зареєструвався в програмі, LL.M. студенти отримують доступ до наших стажувань списки, які щорічно оновлюються з новими можливостями.

Кваліфікація для прийому

LL.M. ступінь в американському праві - це однорічна програма навчання, яка в основному призначена для міжнародних юристів та студентів, які мають першу юридичну освіту з рідних країн та бажають поглиблювати своє вивчення американського права в США. Щоб отримати право на /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingвступ до програми , LL.M. заявники повинні:

  • Тримайте перший ступінь права з акредитованої юридичної школи в рідній країні.
  • Забезпечення TOEFL балів на 600 на основі паперових тестів або 100 на інтернет-тест. Ми розглянемо можливість надання звільнення від вимоги TOEFL, якщо ви перебуваєте в англомовній країні, отримали ступінь юридичної освіти в англомовній країні або отримали попередню академічну грамоту в США. Абітурієнти, чия оцінка TOEFL трохи нижче цього мінімуму, може отримати умовне допущення. Кандидати повинні будуть успішно заповнити затверджену англійську мову як курс другої мови та подати оновлену оцінку TOEFL.

LL.M. прийомні рішення базуються на декількох факторах, що включають академічний і професійний досвід, рекомендаційні листи, вміння володіти англійською мовою кандидатів та здатність кандидата підвищувати академічну та географічну різноманітність класу.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingЗастосувати зараз!

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North C ... Детальніше

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North Carolina, to an independent, multi-dimensional, nationally recognized university located in Winston-Salem. Згорнути