Ll.m. у вирішенні суперечок

Загальні відомості

Опис програми

LL.M. Ступінь програми складається з 24 кредитів години навчання і може, як правило, бути завершена через рік, хоча варіант неповного часу доступний для вітчизняних студентів в LL.M. в програмі вирішення спорів.

Високо-вибірковий характер програм дозволяє студентам індивідуалізувати свій план навчання з урахуванням їхніх конкретних потреб та інтересів. Кандидати приймаються з різних сфер життя та з широкого кола країн.

LL.M. у вирішенні спорів

Заснована в 1999 році як перша у своєму роді в США, Mizzou LL.M. У вирішенні спорів спрямована допомога юристам та іншим фахівцям з вирішення спорів, які розвивають глибше та ширше розуміння ролі, яку конфлікт відіграє у суспільстві, а також кращих шляхів врегулювання конфліктів шляхом розробки та впровадження відповідних, ефективних та справедливих процесів врегулювання спорів.

Обов'язкові курси, як правило, зустрічаються один день на тиждень, що дозволяє студентам закінчити програму неповний робочий день, продовжуючи працювати. Невелика кількість студентів у класах дає можливість всім студентам тісно співпрацювати з нашим постійним факультетом, який складається з деяких найуспішніших вчителів та науковців у галузі вирішення спорів у країні.

За ці роки нам пощастило мати дуже різноманітне студентське тіло. Наші випускники включають практикуючих юристів, спеціалістів із вирішення спорів, суддів та професорів у різних дисциплінах.

Є LL.M. Програма для мене?

Програма магістра права підходить для юристів з різними професійними інтересами та інтересами, такими як:

 • Адвокат приватних та громадських організацій, які представляють клієнтів, і може допомогти розробці систем для своїх організацій для вирішення регулярних суперечок із залученням партнерів, клієнтів, постачальників та працівників.
 • Адвокати, які хочуть адмініструвати громадські та приватні організації з вирішення спорів, такі як приватні фірми з вирішення спорів, програми врегулювання суперечок, додатки до суду, програми медіації в громаді чи державні установи з вирішення спорів.
 • Адвокати уряду, які служать суддями з адміністративного права чи слухачами слухання чи відповідають за управління процесами участі громадськості.
 • Адвокати, які хочуть стати юридичними науковцями, зосереджуючи увагу на вирішенні спорів.
 • Адвокати, які хочуть розвивати кар'єри як посередники, арбітри, тренери та консультанти з вирішення спорів.
 • Адвокати в приватній практиці.
 • Юристи з-за кордону, які беруть участь у розробці процесів вирішення спорів у своїх країнах.

Програма призначена для:

 • Підвищення знань про цілі та наслідки різних процесів вирішення спорів.
 • Поглиблене розуміння взаємодії традиційних юридичних процесів та інших процесів вирішення спорів.
 • Покращити навички адвокатів та нейтралів у процесі вирішення спорів.
 • Сприяти розумінню, необхідному для розробки відповідних, ефективних та справедливих процесів вирішення спорів у державних та приватних організаціях.
 • Підвищити розуміння професійних та етичних обов'язків нейтралів у процесі вирішення спорів.
 • Сприяти розвитку теорії, державної політики та професійної етики у сфері вирішення спорів.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Law Department at the University of Missouri was founded in 1872. Since that time, the law school has produced well-rounded lawyers who are sensitive to ethical issues, prepared to serve clients a ... Детальніше

The Law Department at the University of Missouri was founded in 1872. Since that time, the law school has produced well-rounded lawyers who are sensitive to ethical issues, prepared to serve clients and ready to be leaders in promoting justice for the State of Missouri and the nation. Згорнути