LPC Online - Повний робочий день

Загальні відомості

Опис програми

LPC Online - Повний робочий день

Очний онлайн-курс LPC підтримує тих, хто має ступінь юриста або ВКЛ і бажає навчатись адвокатом за допомогою нашого підтримуваного варіанту онлайн-навчання.

 • Навчайтеся в Інтернеті за 11 місяців (необхідна деяка відвідуваність)
 • Підготуйте ваш курс до спеціалістів, що цікавлять вас, завдяки широкому вибору факультативних предметів
 • Отримайте кваліфікацію за програмою LPC та Master's Award (LLM) без додаткової оплати

95% наших випускників 2017/18, які працюють у Великобританії, LPC, забезпечені роботою або подальшим навчанням протягом п’ятнадцяти місяців після успішного проходження цього курсу, базуючись на даних результатів випускників.

Вимоги до курсу

Щоб мати право займати своє місце на нашому ЛПК, ви повинні дотримуватися вимог щодо початку курсу юридичної практики (LPC), встановленого органом регулювання юристів (SRA) - див. Нижче. Недотримання цих вимог щодо відповідності означає, що Університет не має іншого вибору, окрім скасувати Ваше місце на курсі.

Якщо ви не є студентом, що не входить до ЄЕЗ, вам також знадобиться віза на весь час вашого курсу - див. Вимоги до візи нижче.

Критерії відбору ЛПК університету права

 • Академічний профіль та досягнення, як правило, мінімум фактичного або передбачуваного другого класу з відзнакою юридичного ступеня або права GDL / CPE / MA *
 • Достатнє володіння англійською мовою для успішного проходження курсу - див. Вимоги до англійської мови нижче
 • Будь-які особливі обставини, виявлені у вашій заявці

Академічні або інші посилання

* Цій вимозі відповідає або: А) присудження кваліфікаційного ступеня юриста. Для отримання кваліфікації ваш юридичний ступінь повинен відповідати певним академічним стандартам. Це повинно включати належне проходження оцінок у семи Основах правових знань - публічному праві, зобов'язаннях I (контракт), зобов'язаннях II (делікт), кримінальному праві, земельному праві, акціонерному капіталі та трастах та законодавстві Європейського Союзу. Подальші вказівки щодо того, що таке кваліфікаційний юридичний ступінь; або B) складання загального професійного іспиту (CPE) / диплом юриста (ВКЛ) / право магістратури та присудження диплому диплому юриста, магістратури або подібного, наприклад, CILEX.

Юридичний університет повністю відповідає законодавству про рівні можливості та активно заохочує різноманітність юридичних професій. Наш процес прийому діє справедливо і має на меті дозволити студентам якнайкраще використовувати свої таланти. Вам пропонуємо повідомити нам про будь-які особливі вимоги якомога раніше. Це дозволить нам обговорити, як ми можемо відповідати вашим вимогам.

Ви повинні виконати всі вимоги до початку курсу - якщо це не відбудеться, це може призвести до того, що вам не вдасться приєднатися до курсу. Якщо ви вважаєте, що це може бути проблемою (наприклад, якщо у вас є запізнілі результати оцінки), будь-ласка, зв'яжіться з Адміністрацією якомога швидше.

Майбутні стажисти Солісітори

Нещодавно SRA консультувалася з низкою запропонованих змін до своїх правил, включаючи скасування вимоги до студентів подавати заявку на зарахування студентів та затвердження їхньої академічної стадії навчання перед початком ЛПК.

Якщо вам пропонується навчальний контракт, ви повинні переконатися, що Адміністрація регуляції юристів (SRA) перевірила ваш "характер та придатність", щоб бути адвокатом.

Це може тривати не менше шести місяців, якщо ви маєте:

 • Зроблено певні кримінальні правопорушення
 • Було визнано винним у вчиненні злочину
 • Виникла серйозна фінансова проблема (наприклад, банкрутство, індивідуальні добровільні угоди або рішення суду округу)
 • Підлягають негативним регуляторним висновкам
 • Продемонстрували будь-яку іншу поведінку, яку ми не очікували б від адвоката (наприклад, поведінка, яка була нечесною, жорстокою або дискримінаційною)

Перегляньте тест придатності SRA 2011 для отримання додаткової інформації та заповніть заявку на придатність, якщо вам потрібно повідомити їх про будь-які проблеми.

Якщо вам не потрібно повідомляти SRA, ви можете повідомити про це, коли ви та ваш роботодавець скажуть, що ваше навчання має розпочатися.

Якщо рішення SRA не буде підтверджено до дати початку роботи КПК, ви можете продовжити курс, але це буде з вашим власним фінансовим ризиком. Якщо у вас виникли проблеми щодо характеру та проблеми придатності, зв'яжіться з SRA.

Акредитація попереднього навчання

Якщо ви раніше вивчали BVC або BPTC, ви можете бути звільнені від певних елементів LPC. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт SRA та зв'яжіться з нашою командою прийому.

Англійська мова вимоги

Якщо ви закінчили ступінь за межами Великобританії, і ви не приїхали з "більшості україномовних країн", надішліть засвідчену копію одного з затверджених іспитів з англійської мови.

Тривалість

41 тиждень (LPC) та 44 тижні (LPC LLM або LPC MSc)

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Детальніше

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Згорнути