Pravoznavstvo.com

LLM Concord - LLM програм LLM Concord, Concord

Спеціалізовані магістр права мірою дозволяє адвокатам активізувати або змінити їх досвід в конкретній галузі права. Є спеціальна концентрація на певній території може відкрити нові можливості.

Студенти, які мають на LLM (магістр права) проводять від одного до двох років вивчення конкретної галузі права. Їх підвищення кваліфікації готує їх до роботи зі спеціалізаціями, такі як міжнародне право або податкового законодавства.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

LLM Concord - Візьміть LLM Concord. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

LL.M в міжнародному кримінальному праві

UNH School of Law
Онлайн Денне навчання 12 - 60 місяці Серпень 2019 США Concord

Ви хочете йти в ногу з розширенням сфери міжнародного кримінального права. Практичні юристи навчаються про останні події, що впливають на міжнародний ландшафт кримінального права.

LL.M в комерції

UNH School of Law
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 США Concord

Нові виклики створюються завдяки зростанню електронної комерції, новими продуктами та послугами, а також зростаюче розповсюдження кіберзлочинності щодня. Наша сильна фундація IP дозволила нам поширити наше досягнення в концентрації торгівлі та технологій.

Майстер інтелектуальної власності

UNH School of Law
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років Вересень 2019 США Concord + 3 більше

Як провідна програма захисту прав інтелектуальної власності в США понад 25 років (за рейтингом US News

LL.M в галузі інтелектуальної власності

UNH School of Law
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 60 місяці Вересень 2019 США Concord + 3 більше

Як провідна програма захисту прав інтелектуальної власності в США понад 25 років (за рейтингом US News