Pravoznavstvo.com

LLM Boston - LLM програм LLM Boston, Boston

LLM або магістра права являє собою введення в нових галузях, що становлять інтерес для них, а також можливість для подальшого спеціалізуються на їх поточне Сфери практики і, як правило, обмежуються тими, хто досягнуть статусу на честь своїх попередніх правових досліджень.

LLM є диплом про вищу освіту закон, який переслідує студентів, які хочуть спеціалізуватися в певній галузі права. Випускники з цієї спеціалізованої підготовки часто кваліфіковані, щоб працювати в глобальних правових умовах.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Будучи столицею штату Массачусетс, Бостон дуже столичних і проживає більше 6 мільйонів чоловік. Це центр освіти з більш ніж 100 коледжів та університетів в ньому участь.

LLM Boston - Візьміть LLM Boston. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Податкова програма вищого рівня (LLM в галузі оподаткування)

Boston University School of Law
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 4 років інформація США Boston + 2 більше

Програма вищого оподаткування, створена в 1959 році, була однією з перших у своєму роді в країні, і вона продовжує залишатися однією з кращих. BU Law даний час займає 8 місце в країні по вивченню податкового права, згідно з US News і World Report. Магістр права в галузі оподаткування (LLM в галузі оподаткування) з BU Law відображає майстерність практики, етики та тонкощів податкового законодавства.

Магістр права в програмі права інтелектуальної власності

Boston University School of Law
Кампус Денне навчання інформація США Boston

BU Law гордістю пропонує вибрану групу юристів, які мають можливість здобути вищу освіту в одній з найбільш динамічних областей юридичної практики на сьогодні: право інтелектуальної власності.

LLM в американському праві (для не-американських юристів)

Boston University School of Law
Кампус Денне навчання 1 - 2 років інформація США Boston

LLM в Американській юридичній програмі є однією з провідних програм нації для глобальних практикуючих, які прагнуть дізнатися, як думають американські юристи, підходять до правових програм та керують питаннями клієнтів. Ви будете інтегровані в навчальний центр JD і матимете можливість вибрати з 200 курсів під час створення індивідуального навчального плану.

Виконавчий LL.M. у міжнародному підприємницькому праві

Boston University School of Law
Кампус Заочне навчання 1 - 4 років Вересень 2019 США Boston

Виконавчий комітет BU Law LL.M. в програмі міжнародного підприємницького права є 20-кредитною змішаної програми навчання випускників, що забезпечує вплив на основні теми міжнародної ділової практики

Нт в оподаткуванні

Suffolk University Law School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 4 років Вересень 2019 США Boston + 1 більше

Придбання ступінь магістра в галузі оподаткування, як правило, необхідно і, звичайно, завжди підвищує цінність студента, який мав намір практиці в цих областях.

Нт в глобальній права і технології

Suffolk University Law School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Вересень 2019 США Boston + 1 більше

Магістр права Саффолк Ло у світовій права і технологій допоможе вам впоратися з цими проблемами і підготуватися до майбутньої адвокатською практикою.

Взагалі Нт

Suffolk University Law School
Кампус Денне навчання 12 - 18 місяці Вересень 2019 США Boston

Загальна Майстер програми законів для студентів, які вже завершили вищу юридичну освіту і хочуть підвищити свої юридичні навички, зосередивши увагу на тій чи іншій області або нової галузі права.

Вища освітня програма з банківського та фінансового права

Boston University School of Law
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 8 семестри інформація США Boston + 1 більше

Програма випускників з банківського та фінансового права є найстарішою програмою LLM такого роду в США.