LAWSTUDIES

LLM Майамі - LLM програм LLM Майамі, Майамі

Магістр права є першим кроком на шляху вчених в багатьох країнах. У ньому представлено багато можливість спеціалізуватися в конкретній області або проводити ретельні дослідження. Вона також може виявитися корисною в отриманні докторського ступеня в рівні закону.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Майамі округу Майамі-Дейд, розташований на Атлантичному узбережжі в південній Флориді. Майамі займає сьоме місце в цілому Сполучені Штати, коли ми говоримо про зарахування студентів на душу населення. Майамі також відомий комерційних і некомерційних професійних програм.

LLM Майамі - Візьміть LLM Майамі. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

LL.M.

Florida International University College of Law
LLM
англійська

Чому магістр магістратури в законі ПФР? Наша основна навчальна програма LL.M забезпечує закордонним юристам міцну основу в США та міжнародному праві, а також передові навички ...

Детальніше

Юридичний ступінь

Florida International University College of Law
LLM
англійська

Магістерська програма юридичного коледжу FIU спеціально розроблена для неюристів, які хочуть просувати свою кар'єру за допомогою юридичної підготовки. 30 кредитних магістерськ ...

Детальніше