LAWSTUDIES

LLM Мічиган - LLM програм LLM Мічиган, Мічиган

Ступінь кандидата юридичних наук широко відомий як магістр права, є передовим диплом закону. Кандидати часто вже мають першу ступінь у галузі права та зацікавлені у просуванні своїх досліджень закону. Отримання магістр права володіє рядом явних переваг.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

LLM Мічиган - Візьміть LLM Мічиган. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Магістр права інтелектуальної власності, інформації та зв'язку

Michigan State University International Studies and Programs
LLM
Вер 2021
англійська

Захистіть інновації. Технологічні інновації керують сучасною економікою та перетворюють наше життя. Адвокати роблять цей прогрес можливим, захищаючи винахідників та творців та ...

Детальніше

Магістерські програми в американській правовій системі

Michigan State University International Studies and Programs
LLM
Вер 2021
англійська

Закон МДУ - це другий дім для студентів з усього світу, і ці студенти об’єднуються цілою сім’єю, коли вони перебувають далеко від своїх близьких. Відзначаючи спільно національ ...

Детальніше