LAWSTUDIES

LLM Лас-Вегас - LLM програм LLM Лас-Вегас, Лас-Вегас

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Зазвичай називають "гральній столиці світу", Лас-Вегас є самим великим містом в штаті Невада з точки зору населення. Він славиться своїм бурхливим нічним життям і казино як охрестили ідеальним містом курортом. Можливості отримання освіти в місті знаходяться у великій кількості з близько до десяти вищих навчальних закладів доступні.

LLM Лас-Вегас - Візьміть LLM Лас-Вегас. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

LL.M. в програмі ігрового права

University of Nevada, Las Vegas William S. Boyd School of Law
LLM
англійська

Дізнайтеся ігрове право від піонера в ігровій освіті. Запропонувавши найширшу навчальну програму для ігор, Школа права ім. Вільяма С. Бойда при Університеті Невади, Лас-Вегас, ...

Детальніше