Pravoznavstvo.com

Програми Цивільне правознавство, Пошук кращих програм LLM тут! - Цивільне правознавство

Менш добре відомі, ніж інші ступені вищої освіти, магістр права або LLM, є передовим сертифікатом в юридичних дослідженнях. Програми LLM, як правило, доступні для студентів з постійним юридичним ступенем і часто приймають міжнародних кандидатів.

Що таке LLM у цивільному праві? Як правило, поділені між державним та приватним правом, дослідження цивільного права включають будь-яку галузь права, що стосується взаємодії громадян однієї й тієї ж країни. Незважаючи на те, що деякі програми можуть дозволити студентам здійснювати вибір як у державному, так і приватному законодавстві або повноцінне подвійне зарахування, більшість навчальних планів спрямовані на підготовку студентів на одному шляху над іншим. Однак ці шляхи можуть забезпечити декілька можливостей для спеціалізації. У програмах, орієнтованих на публічне право, спеціальні спеціальності, які можуть бути доступними, включають кримінальне право, правозахист або адміністративне право. І навпаки, області спеціалізації приватного права можуть включати договірне, сімейне та майнове право.

Цивільне право, хоча й суттєво охоплює, в першу чергу стосується судочинства між особами, тому випливає, що більшість випускників демонструють чудові навички спілкування, організації та посередництва. Хоча ці навички можуть сприяти покращенню кар'єри, вони також дуже корисні для особистого життя та відносин студентів.

LLM у галузі цивільного права може бути отриманий з університетів по всьому світу, і кожна програма буде структурувати свої комісії по різному. Типові фактори, які можуть вплинути на вартість коледжу, можуть включати країну університету, статус зарахування студентів та те, чи класи беруться на кампусі або в Інтернеті.

Професійні можливості значною мірою залежать від сфери спеціалізації студента та попередніх повноважень, таких як інші професійні ступені права. Обидві сфери спеціалізації можуть відкрити двері для роботи як паралегалів, помічників правничий та судових службовців. Студенти, які переслідують публічне право, можуть продовжувати виконувати обов'язки громадських захисників, комунікаційних стратегів та кримінальних юристів, тоді як ті, хто зосереджується на приватному праві, можуть побачити двері, відкриті для таких професій, як планувальники нерухомості, довірчі менеджери, керівники контрактів та корпоративні юристи.

Більшість програм LLM можуть бути завершені неповний робочий день і в Інтернеті, що дає змогу продовжувати навчання за програмою цивільного права без обмеження свого життя. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

14 Результати в Цивільне правознавство Filter

майстер в приватному праві

Baltic International Academy
Кампус Денне навчання 3 семестри Відкритий конкурс Латвія Рига

Програма: приватне право Тип: Повна програма дослідження

майстер громадського і міжнародного права

Melbourne Law School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 4 років інформація Австралія Мельбурн + 1 більше

Мельбурн право Masters є випускником закон програма вищої якості, доступними для випускників юридичних і не юридичних. Спеціалізація в суспільному та міжнародного права об'єднує конституційного, адміністративного та міжнародного публічного права в визнання зростаючої взаємозалежності міжнародного і внутрішньодержавного права.

LLM / PGDip / PGCert Закон про державні закупівлі та політика

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 10 - 24 місяці інформація Великобританія Ноттінгем

Щоб задовольнити потребу в поглибленій підготовці в цій галузі, ця унікальна програма неповної зайнятості забезпечує "золотий стандарт" для освіти в цій галузі.

LLM у порівняльному та європейському приватному праві

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія Едінбург + 1 більше

Ця програма спрямована на те, щоб надати вам глибоке розуміння основних напрямків приватного права через дві великі європейські правові традиції, загальне та цивільне право.

LLM у міжнародному публічному праві

University of Groningen
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Гронінген

Основний підхід LLM в міжнародному публічному праві полягає в тому, що студенти отримують найбільше навчання з активного залучення до роботи над темами міжнародного права. Лекції є корисною формою викладання, але значна частина роботи буде здійснена шляхом практичного дослідження відповідних питань міжнародного права та критичної взаємодії між викладачами та студентами та серед студентів. Програма підходить як для випускників юридичних наук, так і для молодих фахівців, які працюють у приватній практиці або в державному секторі.

Магістр права

Beijing Institute Of Technology
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Китай Пекін

Програма права в BIT, яка є основним предметом права, здійснила характерну освіту в галузі юриспруденції (з основним правом та правовими методами), цивільним та комерційним законом (з інтелектуальною власністю як основою), екології та ресурсів Закон про захист (із законом про енергетичне законодавство та Закон про захист довкілля), міжнародне право (із законами про повітряний простір та космічний простір, а також Міжнародним законом про захист прав людини) та процесуальним законом (з судовою та процесуальною системою).

Програми магістра права (LL.M.)

Koc University - Istanbul Turkey
Кампус Денне навчання 12 - 24 місяці Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Юридична школа Університету Коч має на меті виховувати творчих і складних юристів зі своїми змістовними курсами публічного права, приватного права та своєї основної програми, яка дозволяє студентам досягти успіху в різних дисциплінах. Програма юридичної школи відповідає на вимоги Туреччини до адвокатів, які володіють професійною мовною компетентністю та міжнародною перспективою. Студенти юридичних факультетів мають можливість зустрітися з професійними юристами на регулярних семінарах для їх академічного та кар'єрного розвитку.

Магістр публічного права

UAEU United Arab Emirates University
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі Аль-Айн + 1 більше

Спеціальність публічного права наголошує на законах, що стосуються держави, як суверенної держави, таких як кримінальне право, адміністративне право, міжнародне право та конституційне право.

Магістр приватного права

UAEU United Arab Emirates University
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі Аль-Айн + 1 більше

Приватне право - це галузь права, яка стосується відносин між окремими людьми чи установами, а не відносинами між ними та державою.

Магістр міжнародного публічного права

Utrecht University
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Нідерланди Утрехт Мідделбург + 1 більше

Наша магістерська програма з міжнародного публічного права (PIL) Utrecht University забезпечить вас різноманітними інструментами для вирішення актуальних юридичних проблем, що стоять перед глобальним населенням.

LLM (Applied Law) у практиці загального права (Нова Зеландія)

The College of Law
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація Нова Зеландія Окленд

Магістр права (Applied Law) у галузі практики спільного права (НЗ) призначений для задоволення потреб юридичної професії Нової Зеландії для отримання вищої кваліфікації та набуття практичних навичок у різних областях спеціалізованої практики.

Магістр права (LLM) - Спеціалізація з цивільного судочинства та адвокатури

Loyola Law School
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 США Лос-Анджелес

LLM в цивільних судових справах

LL.M. у порівняльному приватному праві

Université de Montréal Law Faculty
Кампус Денне навчання 12 місяці інформація Канада Монреаль

Ця програма відповідає реальності все більш взаємопов'язаного світу, що вимагає від юристів мати справу з різними правовими системами як з цивільного права, так і з традицій загального права. До складу факультету входять відомі професори з різних країн, які розділяють основи своїх правових систем.

LL.M. у порівняльному загальному праві

Université de Montréal Law Faculty
Денне навчання 12 місяці Січень 2020 Канада Монреаль

Порівняльне загальне право LL.M. має намір задовольнити потреби в навчанні юристів та іноземних студентів, зацікавлених у програмі, яка розглядає глобалізацію обмінів, економічну інтеграцію Америк та конкретні юридичні потреби, що виникають внаслідок цих подій. З теоретичним, критичним і прагматичним підходом програма включає в себе різні методи навчання, включаючи лекції, семінари та проблемне навчання.