Pravoznavstvo.com

Цивільне правознавство Europa - Цивільне правознавство програми МВА Europa

Магістр права Програми розрізняються по довжині, вартість і кількість. Регулярної програми становить один рік очного статті або 2:58 років заочного навчання. Учні часто здають свої курси або спеціалізуються в конкретних областях, таких, як міжнародне право, або створити власний курс навчання відповідно до їх особистими інтересами або професійних потреб.

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

Цивільне правознавство Europa - Візьміть Цивільне правознавство Europa. Отримати всі програми Цивільне правознавство та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

6 Результати в Цивільне правознавство, Europa Filter

майстер в приватному праві

Baltic International Academy
Кампус Денне навчання 3 семестри Відкритий конкурс Латвія Рига

Програма: приватне право Тип: Повна програма дослідження

LLM / PGDip / PGCert Закон про державні закупівлі та політика

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 10 - 24 місяці інформація Великобританія Ноттінгем

Щоб задовольнити потребу в поглибленій підготовці в цій галузі, ця унікальна програма неповної зайнятості забезпечує "золотий стандарт" для освіти в цій галузі.

LLM у порівняльному та європейському приватному праві

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія Едінбург + 1 більше

Ця програма спрямована на те, щоб надати вам глибоке розуміння основних напрямків приватного права через дві великі європейські правові традиції, загальне та цивільне право.

LLM у міжнародному публічному праві

University of Groningen
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Нідерланди Гронінген

Основний підхід LLM в міжнародному публічному праві полягає в тому, що студенти отримують найбільше навчання з активного залучення до роботи над темами міжнародного права. Лекції є корисною формою викладання, але значна частина роботи буде здійснена шляхом практичного дослідження відповідних питань міжнародного права та критичної взаємодії між викладачами та студентами та серед студентів. Програма підходить як для випускників юридичних наук, так і для молодих фахівців, які працюють у приватній практиці або в державному секторі.

Програми магістра права (LL.M.)

Koc University - Istanbul Turkey
Кампус Денне навчання 12 - 24 місяці Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Юридична школа Університету Коч має на меті виховувати творчих і складних юристів зі своїми змістовними курсами публічного права, приватного права та своєї основної програми, яка дозволяє студентам досягти успіху в різних дисциплінах. Програма юридичної школи відповідає на вимоги Туреччини до адвокатів, які володіють професійною мовною компетентністю та міжнародною перспективою. Студенти юридичних факультетів мають можливість зустрітися з професійними юристами на регулярних семінарах для їх академічного та кар'єрного розвитку.

Магістр міжнародного публічного права

Utrecht University
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Нідерланди Утрехт Мідделбург + 1 більше

Наша магістерська програма з міжнародного публічного права (PIL) Utrecht University забезпечить вас різноманітними інструментами для вирішення актуальних юридичних проблем, що стоять перед глобальним населенням.