Pravoznavstvo.com

Цивільне правознавство Сполучені Арабські Емірати - програми МВА Сполучені Арабські Емірати Цивільне правознавство

Закон випускників шкіл та адвокати зазвичай застосовують магістр права щоб отримати знання в спеціалізованій області права, таких як податкове законодавство або міжнародним правом, або для переміщення від однієї області практичної діяльності в іншу.

Об'єднані Арабські Емірати, іноді просто називають Еміратів або ОАЕ, є однією з арабських країн на південному сході Аравійського півострова на березі Перської затоки, на кордоні Оман на сході і Саудівською Аравією на півдні, а також обмін морські кордони з Катаром та Іран.

Цивільне правознавство Сполучені Арабські Емірати - Візьміть Цивільне правознавство Сполучені Арабські Емірати. Усі програми Цивільне правознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Цивільне правознавство, Сполучені Арабські Емірати Filter

Магістр публічного права

UAEU United Arab Emirates University
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі Аль-Айн + 1 більше

Спеціальність публічного права наголошує на законах, що стосуються держави, як суверенної держави, таких як кримінальне право, адміністративне право, міжнародне право та конституційне право.

Магістр приватного права

UAEU United Arab Emirates University
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі Аль-Айн + 1 більше

Приватне право - це галузь права, яка стосується відносин між окремими людьми чи установами, а не відносинами між ними та державою.