LAWSTUDIES

Цивільне правознавство Північна Америка - Цивільне правознавство програми МВА Північна Америка

Спеціалізовані магістр права мірою дозволяє адвокатам активізувати або змінити їх досвід в конкретній галузі права. Є спеціальна концентрація на певній території може відкрити нові можливості.

Сполучені Штати Америки зазвичай називають Сполучені Штати, є федеративною республікою, що складається з п'ятдесяти штатів і федерального округу. 48 штатів і федерального округу Вашингтона, округ Колумбія в Північній Америці перші між Канадою і Мексикою. Штат Аляска знаходиться в північно-заході Північної Америки, Західної Канади і сходу Росії через Берингову протоку, і штату Гаваї являє собою архіпелаг в середині північної частини Тихого океану. У країні також діють п'ять населених і безлюдних територіях дев'ять в Тихому океані і Карибському морі.

Цивільне правознавство Північна Америка - Візьміть Цивільне правознавство Північна Америка. Отримати всі програми Цивільне правознавство та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Цивільне правознавство, Північна Америка Filter

LL.M. у порівняльному приватному праві

l'Université de Montréal - Droit
Канада , Монреаль
LLM
01 Aug 2020
<
Денне навчання
<
12 місяці
01 Apr 2019
французький
Навчання в університеті / на кампусі

Ця програма відповідає реальності все більш взаємопов'язаного світу, що вимагає від юристів мати справу з різними правовими системами як з цивільного права, так і з традицій з ...

Детальніше

Магістр права (LLM) - Спеціалізація з цивільного судочинства та адвокатури

Loyola Law School
США, Лос-Анджелес
LLM
01 Aug 2020
<
Денне навчання
01 Mar 2020
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

LLM в цивільних судових справах

Детальніше

LL.M. у порівняльному загальному праві

l'Université de Montréal - Droit
Канада , Монреаль
LLM
01 Jan 2020
<
Денне навчання
<
12 місяці
01 Sep 2019
англійська

Порівняльне загальне право LL.M. має намір задовольнити потреби в навчанні юристів та іноземних студентів, зацікавлених у програмі, яка розглядає глобалізацію обмінів, економі ...

Детальніше