Цивільне правознавство Латвія - програми МВА Латвія Цивільне правознавство

LLM або магістра права є міжнародно-визнаним ступінь магістра в галузі права. LLM програми, як правило, відкриті для тих, хто вперше отримав ступінь у галузі права.Латвії є як платні, так і бюджетних вищої освіти. У країні є… Детальніше

LLM або магістра права є міжнародно-визнаним ступінь магістра в галузі права. LLM програми, як правило, відкриті для тих, хто вперше отримав ступінь у галузі права.

Латвії є як платні, так і бюджетних вищої освіти. У країні є два види вищих навчальних закладів. Вони включають в себе академічні та професійні програми. Існують три рівні академічного вищої освіти - бакалавра, магістра та докторантури. Клімат в країні сприяє різних зимових видів спорту і відпочинку, такі як катання на ковзанах, лижах та хокею з шайбою. Іноземні студенти воліють вчитися в Латвії у зв'язку з його суспільного життя, мистецтва і культурних установ. Культуру країни легко прийняти, щоб.

Цивільне правознавство Латвія - Візьміть Цивільне правознавство Латвія. Усі програми Цивільне правознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Згорнути
Baltic International Academy
Riga, Латвія

Програма: приватне право Тип: Повна програма дослідження

Програма: приватне право Тип: Повна програма дослідження -
LLM
Денне навчання
3 семестри
англійська, російський
Кампус