Pravoznavstvo.com

Спортивне право Іспанія - програми МВА Іспанія Спортивне право

Ступінь кандидата юридичних наук широко відомий як магістр права, є передовим диплом закону. Кандидати часто вже мають першу ступінь у галузі права та зацікавлені у просуванні своїх досліджень закону. Отримання магістр права володіє рядом явних переваг.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Спортивне право Іспанія - Візьміть Спортивне право Іспанія . Усі програми Спортивне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Спортивне право, Іспанія Filter

Магістр права в галузі спорту, LLM

Real Madrid Graduate School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Мадрид

Real Madrid Graduate School Магістр Університету Європи в галузі спортивного права, LLM спрямована на випускників законів з усього світу, які хочуть розвивати свою професійну кар'єру в галузі міжнародного спортивного права.