LAWSTUDIES

Підприємницьке право Канада - програми МВА Канада Підприємницьке право

LLM в перекладі з латинської Legum Магістр, показуючи, магістр права. Наша магістра права (магістр права) програми в американських Закон річна програма. Іноземні випускники закону, які успішно закінчили програму присвоюється ступінь "магістр права в американському Законі."

Студенти, які навчаються підприємницьке право підготувати себе до роботи з юридичними питаннями в рамках корпоративного співтовариства. Це поле закону величезний, і програми можуть охоплювати широке коло питань і практичних областях.

Канада є кращою країною для організації Вашого вищої освіти, якщо ви інтерактивних людиною. Майже кожна етнічна група представлена ​​в Канаді Таким чином, 'са мультикультурного суспільства. Мовний бар'єр не є проблемою для іноземних студентів, як Канада вважається світ 'и лідер в галузі мовної підготовки.

Підприємницьке право Канада - Візьміть Підприємницьке право Канада . Усі програми Підприємницьке право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Підприємницьке право, Канада Filter

LL.M. Бізнес-право в глобальному контексті

l'Université de Montréal - Droit
LLM
<
Денне навчання
<
12 місяці
англійська
Кампус

Унікально розроблений для іноземних студентів, які шукають перевагу в конкурентній сфері міжнародного підприємницького права, наш LL.M. Комерційне право в глобальному контекст ...

Детальніше