LAWSTUDIES

Підприємницьке право Великобританія - програми МВА Великобританія Підприємницьке право

Ступінь кандидата юридичних наук широко відомий як магістр права, є передовим диплом закону. Кандидати часто вже мають першу ступінь у галузі права та зацікавлені у просуванні своїх досліджень закону. Отримання магістр права володіє рядом явних переваг.

Студенти, які навчаються підприємницьке право підготувати себе до роботи з юридичними питаннями в рамках корпоративного співтовариства. Це поле закону величезний, і програми можуть охоплювати широке коло питань і практичних областях.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Підприємницьке право Великобританія - Візьміть Підприємницьке право Великобританія. Усі програми Підприємницьке право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Підприємницьке право, Великобританія Filter

LLM Digital Economy

EduPlanet
LLM
Вер 2020
<
Денна
<
12&nbsp;-&nbsp;15 місяці
англійська
Кампус

Оволодійте юридичними та політичними питаннями, які виникає в цифровій економіці. Розвивати передові стратегічні навички ведення бізнесу, а також передові юридичні знання, щоб ...

Детальніше

Магістр міжнародного права та бізнесу

Keele University
LLM
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

У все більш глобалізованій економіці майже всі підприємства працюють на міжнародному рівні. Торгівля, інвестиції та фінанси перетинають національні кордони і регулюються склад ...

Детальніше