Filter
Магістр права
Азії Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Публічне право Азії - Публічне право програми МВА Азії

LLM або магістра права є міжнародно-визнаним ступінь магістра в галузі права. LLM програми, як правило, відкриті для тих, хто вперше отримав ступінь у галузі права.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Публічне право Азії - Візьміть Публічне право Азії. Отримати всі програми Публічне право та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Публічне право, Азії

UAEU United Arab Emirates University

Спеціальність публічного права наголошує на законах, що стосуються держави, як суверенної держави, таких як кримінальне право, адміністративне право, міжнародне право та ... [+]

Огляд

Спеціальність публічного права наголошує на законах, що стосуються держави, як суверенної держави, таких як кримінальне право, адміністративне право, міжнародне право та конституційне право. Програма розроблена для підвищення професійних навичок випускників, їхньої здатності критично мислити, аналізувати юридичні аргументи, формулювати ідеї, ефективно досліджувати, ефективно писати та підтримувати академічну позицію коледжу як чудового університету в ОАЕ та за кордоном.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі Аль-Айн
Серпень 2020
арабська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою