LAWSTUDIES

Програми Приватне право, Пошук кращих програм LLM тут! - Приватне право

Магістр права, або LLM., Приймає більшість вчених з одного до двох років, щоб завершити, в очікуванні реєстрації статус. На відміну від інших аспірантів, більшість програм LLM не вимагають вступних іспитів до вступу.

Студенти, які вважають спеціалізацію своїми юридичними знаннями, можуть запитати: "Що таке LLM в приватному праві?" Ті, хто вивчає та практикують приватне право, займаються правовими відносинами між особами. Як такі, сфери інтересів, як правило, включають, але не обмежуються ними: майнові, сімейні, правонаступні та договірні закони. Розвиток м'яких навичок та стратегій медитації часто є важливою складовою вивчення приватного права, оскільки багато студентів продовжують безпосередньо взаємодіяти з клієнтами та врегульовувати суперечки між громадянами як всередині приміщень, так і поза ним.

Успішні студенти, як правило, є чудовими учасниками переговорів з добре відпрацьованими дослідженнями та аналітичними здібностями. Ці риси не тільки дуже бажані на ринку праці, але також можуть забезпечити величезну благом для управління особистими суперечками та фінансами.

Статус зарахування та загальна тривалість програми часто впливають на ціну заробітку LLM у приватному праві. Інші потенційні фактори включають плату за читання та країну походження студента. Студенти повинні враховувати витрати на відвідування кожної програми, щоб забезпечити найкращу відповідність програми своїм фінансовим потребам.

У поєднанні з Juris Doctor або LLB, перспективи роботи для студентів є експансивним і послідовно зростаючим. Незважаючи на те, що багато приватних законів зосереджуються на індивідуальних судових процесах, багато випускників із спеціальністю приватного права можуть знайти роботу в комерційному секторі як корпоративні партнери, юридичні наглядачі, корпоративні юристи та контрактні менеджери. Інші робочі місця, потенційно доступні, деякі з яких можуть потребувати додаткових пов'язаних професійних ступенів, включають юристів з розлучень, паралели, помічники правників, планувальники нерухомості, довірчі консультанти та керівники юридичних справ.

Приватне право має сфокусуватися на загальнодержавному масштабі, і, таким чином, програми, хоча в усьому світі мають достатню частку, часто вимагають часткового відвідування приватного права. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

4 Результати в Приватне право Filter

Магістр права пошкоджень

Universitat de Girona
LLM
Січ 2021
<
Денна
<
2 семестри
іспанська
Кампус

Ступінь магістра покликана створити суворий слідчий профіль, заснований на передових дослідженнях Закону про відшкодування збитків в європейській та порівняльній перспективі, ...

Детальніше

Магістр права (LLM)

Koc University - Istanbul Turkey
LLM
Вер 2020
<
Денна
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Юридична школа Університету Коч має на меті виховувати творчих і складних юристів зі своїми змістовними курсами публічного права, приватного права та своєї основної програми, ...

Детальніше

Магістр приватного права

UAEU United Arab Emirates University
LLM
Сер 2021
<
Денна
29 Кві 2021
арабська
Кампус

Приватне право - це галузь права, яка стосується відносин між окремими людьми чи установами, а не відносинами між ними та державою. ...

Детальніше

LLM у порівняльному та європейському приватному праві

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Ця програма спрямована на те, щоб надати вам глибоке розуміння основних напрямків приватного права через дві великі європейські правові традиції, загальне та цивільне право. ...

Детальніше