LAWSTUDIES

Програми Приватне право, Пошук кращих програм LLM тут! - Приватне право

Магістр права, або LLM., Приймає більшість вчених з одного до двох років, щоб завершити, в очікуванні реєстрації статус. На відміну від інших аспірантів, більшість програм LLM не вимагають вступних іспитів до вступу.

Студенти, які вважають спеціалізацію своїми юридичними знаннями, можуть запитати: "Що таке LLM в приватному праві?" Ті, хто вивчає та практикують приватне право, займаються правовими відносинами між особами. Як такі, сфери інтересів, як правило, включають, але не обмежуються ними: майнові, сімейні, правонаступні та договірні закони. Розвиток м'яких навичок та стратегій медитації часто є важливою складовою вивчення приватного права, оскільки багато студентів продовжують безпосередньо взаємодіяти з клієнтами та врегульовувати суперечки між громадянами як всередині приміщень, так і поза ним.

Успішні студенти, як правило, є чудовими учасниками переговорів з добре відпрацьованими дослідженнями та аналітичними здібностями. Ці риси не тільки дуже бажані на ринку праці, але також можуть забезпечити величезну благом для управління особистими суперечками та фінансами.

Статус зарахування та загальна тривалість програми часто впливають на ціну заробітку LLM у приватному праві. Інші потенційні фактори включають плату за читання та країну походження студента. Студенти повинні враховувати витрати на відвідування кожної програми, щоб забезпечити найкращу відповідність програми своїм фінансовим потребам.

У поєднанні з Juris Doctor або LLB, перспективи роботи для студентів є експансивним і послідовно зростаючим. Незважаючи на те, що багато приватних законів зосереджуються на індивідуальних судових процесах, багато випускників із спеціальністю приватного права можуть знайти роботу в комерційному секторі як корпоративні партнери, юридичні наглядачі, корпоративні юристи та контрактні менеджери. Інші робочі місця, потенційно доступні, деякі з яких можуть потребувати додаткових пов'язаних професійних ступенів, включають юристів з розлучень, паралели, помічники правників, планувальники нерухомості, довірчі консультанти та керівники юридичних справ.

Приватне право має сфокусуватися на загальнодержавному масштабі, і, таким чином, програми, хоча в усьому світі мають достатню частку, часто вимагають часткового відвідування приватного права. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

5 Результати в Приватне право Filter

LL.M. у порівняльному приватному праві

l'Université de Montréal - Droit
Канада , Монреаль
LLM
01 Aug 2020
<
Денне навчання
<
12 місяці
01 Apr 2019
французький
Навчання в університеті / на кампусі

Ця програма відповідає реальності все більш взаємопов'язаного світу, що вимагає від юристів мати справу з різними правовими системами як з цивільного права, так і з традицій з ...

Детальніше

Магістр приватного права

UAEU United Arab Emirates University
Сполучені Арабські Емірати, Абу-Дабі + 1 Більше
LLM
01 Aug 2020
<
Денне навчання
30 Apr 2020
арабська
Навчання в університеті / на кампусі

Приватне право - це галузь права, яка стосується відносин між окремими людьми чи установами, а не відносинами між ними та державою. ...

Детальніше

Програми магістра права (LL.M.)

Koc University - Istanbul Turkey
Туреччина, Стамбул
LLM
01 Sep 2020
<
Денне навчання
<
12 місяці
30 Jun 2020
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Юридична школа Університету Коч має на меті виховувати творчих і складних юристів зі своїми змістовними курсами публічного права, приватного права та своєї основної програми, ...

Детальніше

майстер в приватному праві

Baltic International Academy
Латвія, Рига
LLM
01 Sep 2020
<
Денне навчання
<
3 семестри
англійська
російський
Навчання в університеті / на кампусі

Програма: приватне право Тип: Повна програма дослідження

Детальніше

LLM у порівняльному та європейському приватному праві

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
Великобританія, Едінбург + 1 Більше
LLM
09 Sep 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
30 Jun 2019
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Ця програма спрямована на те, щоб надати вам глибоке розуміння основних напрямків приватного права через дві великі європейські правові традиції, загальне та цивільне право. ...

Детальніше