Filter
Магістр права
Сполучені Арабські Емірати Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Приватне право Сполучені Арабські Емірати - програми МВА Сполучені Арабські Емірати Приватне право

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.

Об'єднані Арабські Емірати, іноді просто називають Еміратів або ОАЕ, є однією з арабських країн на південному сході Аравійського півострова на березі Перської затоки, на кордоні Оман на сході і Саудівською Аравією на півдні, а також обмін морські кордони з Катаром та Іран.

Приватне право Сполучені Арабські Емірати - Візьміть Приватне право Сполучені Арабські Емірати. Усі програми Приватне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Приватне право, Сполучені Арабські Емірати

Ступеня
Місце знаходження
Сполучені Арабські Емірати
Тип навчання
Форма навчання
UAEU United Arab Emirates University

Приватне право - це галузь права, яка стосується відносин між окремими людьми чи установами, а не відносинами між ними та державою. ... [+]

Огляд

Приватне право - це галузь права, яка стосується відносин між окремими людьми чи установами, а не відносинами між ними та державою. Ця спеціальність приваблює випускників юридичних наук, які прагнуть прийняти на роботу в торгові компанії, юридичні фірми, економічні установи та судові органи. Програма спрямована на надання випускникам адекватних наукових та професійних навичок шляхом зосередження уваги на фінансових операціях між особами, будь то цивільні чи комерційні операції.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі Аль-Айн
Серпень 2020
арабська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою