LAWSTUDIES

Приватне право Північна Америка - Приватне право програми МВА Північна Америка

LLM в перекладі з латинської Legum Магістр, показуючи, магістр права. Наша магістра права (магістр права) програми в американських Закон річна програма. Іноземні випускники закону, які успішно закінчили програму присвоюється ступінь "магістр права в американському Законі."

Сполучені Штати Америки зазвичай називають Сполучені Штати, є федеративною республікою, що складається з п'ятдесяти штатів і федерального округу. 48 штатів і федерального округу Вашингтона, округ Колумбія в Північній Америці перші між Канадою і Мексикою. Штат Аляска знаходиться в північно-заході Північної Америки, Західної Канади і сходу Росії через Берингову протоку, і штату Гаваї являє собою архіпелаг в середині північної частини Тихого океану. У країні також діють п'ять населених і безлюдних територіях дев'ять в Тихому океані і Карибському морі.

Приватне право Північна Америка - Візьміть Приватне право Північна Америка. Отримати всі програми Приватне право та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Приватне право, Північна Америка Filter

LL.M. у порівняльному приватному праві

l'Université de Montréal - Droit
Канада , Монреаль
LLM
01 Aug 2020
<
Денне навчання
<
12 місяці
01 Apr 2019
французький
Навчання в університеті / на кампусі

Ця програма відповідає реальності все більш взаємопов'язаного світу, що вимагає від юристів мати справу з різними правовими системами як з цивільного права, так і з традицій з ...

Детальніше