Filter
Магістр права
Латвія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Приватне право Латвія - програми МВА Латвія Приватне право

LLM або магістра права є міжнародно-визнаним ступінь магістра в галузі права. LLM програми, як правило, відкриті для тих, хто вперше отримав ступінь у галузі права.

Латвії, офіційно Латвійської Республіки, є країною, в Балтійському регіоні Північної Європи. Вона межує на півночі з Естонією, на півдні з Литвою, на сході межує з Росією, а на південний схід Білорусі. Латиші прибалтійських народів, культурно пов'язані з литовцями. Капітал Ризі, яка є домом для Латвійського університету з більш ніж 23 000 учнів.

Приватне право Латвія - Візьміть Приватне право Латвія. Усі програми Приватне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Приватне право, Латвія

Ступеня
Місце знаходження
Латвія
Тип навчання
Форма навчання
Baltic International Academy

Програма: приватне право Тип: Повна програма дослідження ... [+]

. Програма: приватне право Тип: Повне дослідження програми Ступінь бути отриманий: Master Довжина: 1,5 року (3) терміни Мова : російська Плата за рік : * 1800 євро (для студентів ЄС) / 2500 євро (для студентів, що не є членами ЄС) * Інша інформація : оплата за гуртожиток починається з 165 євро. Додаткову інформацію про можливості проживання можна отримати за посиланням: http: //bsa.edu.lv/lang/rus/erasmus_plushostel.html. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашим приймальним комітетом або завітайте на нашу веб-сторінку. ... [-]
Латвія Рига
Відкритий конкурс
англійська,російський
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою