Filter
Магістр права
Південно-Африканська Республіка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Право інтелектуальної власності Південно-Африканська Республіка - програми МВА Південно-Африканська Республіка Право інтелектуальної власності

Спеціалізовані магістр права мірою дозволяє адвокатам активізувати або змінити їх досвід в конкретній галузі права. Є спеціальна концентрація на певній території може відкрити нові можливості.

Міжнародне право власності сприяє нашої національної та державної економічної. Багато галузей промисловості по всій нашої економіки залежить від компетентних органів своїх патентів. Права ІВ захищає як за кордоном, і всередині країни.

Країна, розташована на південному краю Африки, Південної Африці, має багату культуру, що ви ніколи не отримаєте достатню кількість під час гастролей або навчаються тут. Мов тут включають афріканеров та англійською, а також голландці. Кампус життя величезного південноафриканського університету, Університету Йоганнесбурга або будь-якого іншого університету буде карколомне. Ви будете любити взаємодії з банту тут і тропічний клімат регіону.

Право інтелектуальної власності Південно-Африканська Республіка - Візьміть Право інтелектуальної власності Південно-Африканська Республіка. Усі програми Право інтелектуальної власності та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Право інтелектуальної власності, Південно-Африканська Республіка

Ступеня
Місце знаходження
Південно-Африканська Республіка
Тип навчання
Форма навчання
University of Johannesburg

Ця LLM має на меті забезпечити студента необхідними інструментами для орієнтації в ІС-ландшафті та створення обізнаності про підводні камені або можливості, які можуть пр ... [+]

Якщо ви хочете бути стратегічним мислителем в ІР, заповніть LLM в UJ!

"Майбутнє нації залежить не лише від ефективності промисловості, а ефективність галузі не в чому залежить від захисту інтелектуальної власності". Суддя Річард Познер в Rockwell Graphic Systems, Inc. проти DEV Industries , 925 F.2d 174 (7-е цир. 1991)

Сфера інтелектуальної власності (ІС) сягає широкого рівня і, мабуть, є найбільш динамічною сферою права, оскільки вона постійно змінюється. Що це стосується? Природу ІС найкраще зрозуміти через порівняння з іншими, відчутними, формами власності. Одним із прикладів є нерухоме майно, наприклад, земельний ділянку.... [-]

Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою