Filter
Магістр права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Право громадських інтересів, Пошук кращих програм LLM тут! - Право громадських інтересів

LLM в права суспільних інтересів є відмінним вибором для тих, хто прагне зробити світ кращим. Ті, хто дотримується цієї диплом про вищу освіту мають можливість брати участь в державній службі надання спеціалізованої юридичної допомоги благодійним, некомерційним організаціям, державних установ і підприємств.

 

Що таке LLM в права суспільних інтересів? Це вчений ступінь рівня, як правило, зарезервовані для тих, хто вже завершив якийсь формальний юридичної освіти. Ті, хто переслідує цю LLM зробити так, щоб отримати спеціальні знання в конкретній галузі права суспільних інтересів. Тому що це поле широкий і різноманітний, є число шляхів дослідження, з яких студенти можуть вибрати. Дослідження області можуть включати питання прав людини, екологічної політики та захист прав споживачів.

 

Отримання LLM в галузі права суспільних інтересів забезпечує ряд переваг.Ті, хто дотримується цього ступеня в змозі побудувати на їх існуючої правової знань, щоб стати експертами в конкретній галузі права. Це може зробити їх дуже цінні активи в державному і приватному секторах.

 

Важко оцінити точну вартість заробляючи цей ступінь, як навчання та проживання буде залежати від країни та установи. З цієї причини, важливо, що майбутні студенти ретельно вивчити витрати, пов'язані з програмами, в яких вони зацікавлені.

 

Ті, хто проведе LLM в права суспільних інтересів вважаються експертами в своїх областях, і, як такі, вони знаходяться в конкурентної позиції для працевлаштування. Випускники можуть знайти роботу з державними установами, некомерційними організаціями чи групами підтримки. Традиційний приватна практика також варіант, як і в будинку адвоката позиції з корпорацій та інших господарюючих суб'єктів.

 

Багато установ приймати онлайн-додатків для цього ступеня. Бажано, щоб ретельно вивчити вимоги прийому до подачі заяви. Ця інформація може бути легко знайдена через нашу лістингу програми. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Право громадських інтересів

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Забезпечуючи вам загальну кваліфікацію міжнародного публічного права, цей курс може бути адаптований до певного спеціалізованого інтересу, такого як охорона навколишнього ... [+]

Огляд

Забезпечуючи вам загальну кваліфікацію міжнародного публічного права, цей курс може бути адаптований до певного спеціалізованого інтересу, такого як охорона навколишнього середовища, міжнародна торгівля або права людини.

Ви будете розвивати надійне обґрунтування методів аргументування та інтерпретації міжнародного права та досвіду щодо того, як ці елементи ставляться до випробувань в самих різних ситуаціях, від охорони навколишнього середовища, до регулювання світової торгівлі та гуманітарного захисту. Маючи 25 кваліфікаційних варіантів, ви можете вибрати спеціалізацію в різних галузях міжнародного публічного права.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою