Програми Законодавство в області громадянських прав, Пошук кращих програм LLM тут! - Законодавство в області громадянських прав

LLM - ступінь, присуджена особам, які вирішили навчатися своїм майстрам в юридичних дослідженнях. Фізичні особи можуть вибрати отримання LLM, щоб отримати досвід у спеціалізованій сфері права, наприклад, закон про банкру… Детальніше

LLM - ступінь, присуджена особам, які вирішили навчатися своїм майстрам в юридичних дослідженнях. Фізичні особи можуть вибрати отримання LLM, щоб отримати досвід у спеціалізованій сфері права, наприклад, закон про банкрутство або економічне право.

Що таке LLM у Закон про громадянські права? Ця програма була розроблена таким чином, щоб студенти критично міркували про проблеми, що стоять перед меншинами сьогодні. Курси можуть зосереджуватися на правах жінок, гендерних дослідженнях, корінних народів, іммігрантах чи будь-якій іншій групі, яка регулярно орієнтується на більшість. Метою цих курсів є посилення аналізу учасників та критичних аналітичних навичок, з тим щоб вони могли впроваджувати правові реформи або, принаймні, розробляти теорії, як керувати майбутньою правовою реформою.

Особи, які випускники з ступенем громадянських прав, як правило, володіють глибоким співчуттям і розумінням для всіх народів і культур. Багато випускників також мають глибоке почуття правильного і невірного, а також вміння глибоко та раціонально задуматися про те, як правильно виправляти помилки. Кожен з цих рис може служити їм добре в усіх аспектах життя.

Вартість LLM значно варіює і залежить від ряду факторів. Окрім місця їх розташування та обраної установи, люди також повинні враховувати витрати на проживання.

Випускники зі ступенем у галузі права громадянського права можуть продовжувати стати приватними адвокатами з цивільних прав, правозахисниками або адвокатами для великих організацій. Оскільки більшість корпорацій мають запровадити практику та процедури для зменшення ризику дискримінації, випускники цієї програми можуть знайти роботу в корпоративному секторі. Деякі з них можуть продовжувати стати державними адвокатами, виступаючи за права тих, хто не має ресурсів.

Багато шкіл пропонують онлайн-програми LLM, які зручні для студентів, які мають повний робочий день або сім'ї, яким потрібно піклуватися. Щоб дізнатись більше про доступні вам варіанти, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією вибраної вами школи, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
SOAS University of London
London, Великобританія

LLM SOAS у галузі права та гендерних питань пропонує міждисциплінарний, інтелектуально та політично корисний та колегіальний простір, розроблений для критичного та вражаючого ... +

LLM SOAS у галузі права та гендерних питань пропонує міждисциплінарний, інтелектуально та політично корисний та колегіальний простір, розроблений для критичного та вражаючого взаємодії із законом та гендерною проблематикою, з особливим акцентом на глобальний Південь, а також історичні та сучасні юридичні та алегальні заняття гендеру, сексуальна, расова, корінна, класова, кастова, інвалідність, постконфліктна, постколоніальна та екологічна справедливість. Наші студенти та викладачі особливо розбираються у феміністських, чудернацьких та критичних расових теоретичних підходах до міжсекретності та глибоко займаються передовими проектами у регіонах SOAS та за його межами. -
LLM
Денне навчання
Заочне навчання
англійська
28 Вер 2020
30 Чер 2020
Кампус