Filter
Магістр права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Законодавство в області громадянських прав, Пошук кращих програм LLM тут! - Законодавство в області громадянських прав

LLM - ступінь, присуджена особам, які вирішили навчатися своїм майстрам в юридичних дослідженнях. Фізичні особи можуть вибрати отримання LLM, щоб отримати досвід у спеціалізованій сфері права, наприклад, закон про банкрутство або економічне право.

Що таке LLM у Закон про громадянські права? Ця програма була розроблена таким чином, щоб студенти критично міркували про проблеми, що стоять перед меншинами сьогодні. Курси можуть зосереджуватися на правах жінок, гендерних дослідженнях, корінних народів, іммігрантах чи будь-якій іншій групі, яка регулярно орієнтується на більшість. Метою цих курсів є посилення аналізу учасників та критичних аналітичних навичок, з тим щоб вони могли впроваджувати правові реформи або, принаймні, розробляти теорії, як керувати майбутньою правовою реформою.

Особи, які випускники з ступенем громадянських прав, як правило, володіють глибоким співчуттям і розумінням для всіх народів і культур. Багато випускників також мають глибоке почуття правильного і невірного, а також вміння глибоко та раціонально задуматися про те, як правильно виправляти помилки. Кожен з цих рис може служити їм добре в усіх аспектах життя.

Вартість LLM значно варіює і залежить від ряду факторів. Окрім місця їх розташування та обраної установи, люди також повинні враховувати витрати на проживання.

Випускники зі ступенем у галузі права громадянського права можуть продовжувати стати приватними адвокатами з цивільних прав, правозахисниками або адвокатами для великих організацій. Оскільки більшість корпорацій мають запровадити практику та процедури для зменшення ризику дискримінації, випускники цієї програми можуть знайти роботу в корпоративному секторі. Деякі з них можуть продовжувати стати державними адвокатами, виступаючи за права тих, хто не має ресурсів.

Багато шкіл пропонують онлайн-програми LLM, які зручні для студентів, які мають повний робочий день або сім'ї, яким потрібно піклуватися. Щоб дізнатись більше про доступні вам варіанти, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією вибраної вами школи, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Законодавство в області громадянських прав

The University of Oklahoma - College of Law

Розташований в самому серці оригінального індійської території, НУ Закон являє собою ідеальне середовище для вивчення індійської права і питань, що стосуються корінних на ... [+]

Розташований в самому серці оригінального індійської території, НУ Закон являє собою ідеальне середовище для вивчення права корінних американців і питань, що стосуються корінних народів. Оклахома містить майже сорок племінних народів і другий за величиною корінного американського населення в Сполучених Штатах. Враховуючи їх присутність і історія регіону, індійський закон зачіпає практично всі галузі юридичної практики, що робить його яскравим і розвивається області.... [-]

США Norman
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS University of London

Це відноситься і до тих, хто хоче мати свій майор у соціальній антропології, економіки, політики (на Близькому Сході), і права. ... [+]

Це відноситься і до тих, хто хоче мати свій майор у соціальній антропології, економіки, політики (на Близькому Сході), і права.

[-]
Великобританія London Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою