Filter
Магістр права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Посередництво, Пошук кращих програм LLM тут! - Посередництво

Правове поле має багато конкретних видів права, а ступені LLM допомагають студентам спеціально вивчати лише один з цих багатьох аспектів. Студенти зазвичай продовжують заробляти один із цих передових юридичних ступенів після закінчення юридичної школи або через кілька років працювати адвокатом.

Що таке LLM в посередництві? Коли студенти працюють на цей ступінь, вони вивчають суворі теоретичні принципи вирішення конфліктів та посередництво. Вони також можуть широко вивчати практичні приклади та моделювання, які допомагають їм набути навички, необхідні для того, щоб стати посередником. Крім того, студенти можуть дізнатись більше про те, чому посередництво є корисною формою вирішення спорів і коли її слід використовувати для того, щоб допомогти людям, організаціям та підприємствам вирішувати проблеми.

Ті, хто заробляє цей прогресивний юридичний ступінь, зможуть стати експертами-перекладачами, які допоможуть їм заробляти більше у своїй галузі. Вони також можуть посилити свої організаційні навички та навички спілкування, що може допомогти їм забезпечити просування по службі протягом усієї своєї кар'єри.

Місця відвідування школи, незалежно від того, чи є ця програма в Інтернеті чи особисто, і скільки часу це потрібно для завершення, впливає на загальну вартість отримання LLM в медіації. Скільки вартість навчання за навчання також впливає на витрати на отримання цього ступеня.

Хоча багато студентів, які заробляють LLM в посередництві, стають професійними посередниками або арбітрами, незалежно від того, чи вони вже адвокати, багато хто застосовує ці навички в іншій професії. Наприклад, деякі заробляють LLM в посередництві та застосовують свої навички ведення переговорів як викладача, фахівця з управління персоналом або менеджера. Інші використовують ці навички для підвищення їхньої роботи як тренера чи соціального працівника у багатьох різних галузях.

Захоплюючі можливості часто доступні для випускників цього типу LLM програми. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше Згорнути

3 Результати в Посередництво

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

... [+]

. менеджери вчителі [-]
Великобританія Glasgow
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 24 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
International Hellenic University (IHU)

Ця програма висуває дійсно транснаціональної і європейську перспективу. Він пропонує гнучку кваліфікацію, відповідну для широкого кола кар'єри отворів у багатьох галузях. ... [+]

УНІВЕРСИТЕТ

Міжнародний Грецької університет Греції перший державний університет, де програми викладаються виключно англійською мовою. Це вже привертає широку міжнародну академічну викладачів і видатних студентів з Південно-Східної та інших країн Європи і Чорного моря. Як державний університет, все ступеня нагороджені акредитовані урядом і визнаються в Європейському Союзі та за кордоном.... [-]

Греція Thessaloniki
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
14 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Postgraduate Programmes

Наші LLMs з нашого нового магістра в законі набір програм призначені для випускників законів, які хочуть вивчити практичне застосування конкретної, спеціалізованої област ... [+]

Медіація LLM та альтернативне вирішення спорів - повний робочий день

Наші LLMs з нашого нового магістра в законі набір програм призначені для випускників законів, які хочуть вивчити практичне застосування конкретної, спеціалізованої області права. Досліджуйте обличчям до обличчя або онлайн.

Вимоги до курсу

Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії в галузі права в 2: 2 або вище або еквівалентну кваліфікацію.... [-]

Великобританія London Birmingham Leeds UK Online  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою