Filter
Магістр права
Португалія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Національне правознавство Португалія - програми МВА Португалія Національне правознавство

LLM або магістра права є міжнародно-визнаним ступінь магістра в галузі права. LLM програми, як правило, відкриті для тих, хто вперше отримав ступінь у галузі права.

Національне правознавство може підготувати студентів до практики внутрішнього права. З цієї причини вивчення національного права, ймовірно, є найбільш вигідним для тих осіб, зацікавлених у здійсненні кар'єри в національному законодавстві.

Португалія є однією з найтепліших європейських країнах. Університетські програми є дуже доступними. Насправді Португалія має один з найнижчих вартість життя для студентів. Насолоджуйтесь великим пляжів в Алгарве чи старі крила історії в столиці Лісабоні.

Національне правознавство Португалія - Візьміть Національне правознавство Португалія . Усі програми Національне правознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Національне правознавство, Португалія

Ступеня
Місце знаходження
Португалія
Тип навчання
Форма навчання
Católica Global School of Law

Це програма, як ніяка інша пропонується в Європі. Наша мета навчити закон в європейському та глобальному контексті і зробити це з максимальною міжнародного факультету і в ... [+]

Магістр права Закон в європейському та глобальному контекстах

Це програма, як ніяка інша пропонується в Європі. Це не просто ще одна програма, зосередивши увагу на європейського та міжнародного права, наша мета полягає в вчити Закон в європейському та глобальному контексті і зробити це з максимальною міжнародного факультету і використовуючи нові методології та педагогічних технологій.... [-]

Португалія Lisbon
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою