Filter
Магістр права
Люксембург

Національне правознавство Люксембург - програми МВА Люксембург Національне правознавство

Магістр права Програми розрізняються по довжині, вартість і кількість. Регулярної програми становить один рік очного статті або 2:58 років заочного навчання. Учні часто здають свої курси або спеціалізуються в конкретних областях, таких, як міжнародне право, або створити власний курс навчання відповідно до їх особистими інтересами або професійних потреб.

Національне правознавство може підготувати студентів до практики внутрішнього права. З цієї причини вивчення національного права, ймовірно, є найбільш вигідним для тих осіб, зацікавлених у здійсненні кар'єри в національному законодавстві.

Офіційна назва країни Великого Герцогства Люксембург. Він знаходиться в Західній Європі з німецької мови як офіційної мови. У країні є тільки один університет: Університет Люксембурга.

Національне правознавство Люксембург - Візьміть Національне правознавство Люксембург . Усі програми Національне правознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Національне правознавство, Люксембург

Ступеня
Місце знаходження
Люксембург
Тип навчання
Форма навчання
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Магістр європейського приватного права є одним з найбільш інноваційних магістерських програм у сфері права ЄС. Вона зосереджується на європеїзації секторів приватного пра ... [+]

Про

Магістр європейського приватного права є одним з найбільш інноваційних магістерських програм у сфері права ЄС. Вона зосереджується на європеїзації секторів приватного права, охоплює ключові питання та дозволяє студентам зрозуміти, як національне законодавство у сфері приватного права буде розвиватися в майбутньому.

Перший семестр присвячений поглибленню розуміння європейської інтеграції та взаємодії між законодавством ЄС та національними правовими системами, після чого проводяться заняття з питань приватного права, які глибоко європеїзовані (компанія, робоча сила, інтелектуальна власність, банківське та фінансове право). ). Другий семестр присвячений правовим сферам, де вплив європейського права є непрямим, але яскравим (контрактне та деліктне право, закон сім'ї та особи та процесуальне право).... [-]

Люксембург Luxembourg City
Вересень 2019
англійська,французький
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Цей високоспеціалізований LL.M. готує випускників до лідерства у відповідних сферах податкової експертизи - у приватній юридичній практиці або бухгалтерській фірмі, у дер ... [+]

Про

Цей високоспеціалізований LL.M. готує випускників до лідерства у відповідних сферах податкової експертизи - у приватній юридичній практиці або бухгалтерській фірмі, у державній адміністрації, в судовій системі або в наукових колах.

Студенти будуть готові оволодіти загальними принципами податкового права, щоб мати можливість працювати з новими або незнайомими юридичними правилами та успішно визнавати проблеми, що виникають у нових юрисдикціях оподаткування, у цій постійно мінливій сфері.... [-]

Люксембург Luxembourg City
Вересень 2019
англійська,французький
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою