Filter
Магістр права
Чеська Республіка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Міжнародне право Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Міжнародне право

Ступінь LLM або магістр юридичних наук - академічний ступінь, який доступний студентам при наявності юридичної освіти першого ступеня, які хочуть поглибити свої знання в більш вузькій галузі права. Програми магістратури LLM мають науково-дослідну спрямованість і, як правило, тривають один рік.

Наявність ступеня магістра LLM в області міжнародного права не завжди забезпечує необхідний рівень підготовки для складання кваліфікаційного іспиту для юридичної практики, проте поглиблені знання в області права є гідною інвестицією.  

Чеська Республіка знаходиться в самому центрі Європи є сусідом Словаччини, Австрії, Німеччини та Польщі. Чеські університети пропонують давню репутацію і цікавих спеціалізацій.

Міжнародне право Чеська Республіка - Візьміть Міжнародне право Чеська Республіка . Усі програми Міжнародне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Міжнародне право, Чеська Республіка

Ступеня
Місце знаходження
Чеська Республіка
Тип навчання
Форма навчання
Palacky University

LL.M. Міжнародне та європейське право - це повна зайнятість професійної аспірантської програми, яка надає всім учасникам можливість отримати глибокі спеціалізовані знання ... [+]

LL.M. Міжнародне та європейське право - це повна зайнятість професійної аспірантської програми, яка надає всім учасникам можливість отримати глибокі спеціалізовані знання з питань міжнародного та європейського права.

Після успішного завершення курсу студенти нагороджуються ступенем магістра права (LL.M.).

Програма зазвичай включає в себе один інтенсивний рік регулярних навчальних курсів (з кінця вересня до кінця червня) та третій термін (з вересня по грудень наступного року), який присвячений завершенню LL.M . заключний документ... [-]

Чеська Республіка Olomouc
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Palacky University

Ключові особливості 2 роки програма (3 семестри повний робочий день / в класі курси + 1 семестр підготовки дисертації) ... [+]

Ключові особливості 2 роки програма (3 семестри повний робочий день / в класі курси + 1 семестр підготовки дисертації) державну акредитацію програми ступеня магістра можливість провести частину дослідження в одному з наших 40 Erasmus + установ-партнерів тісний контакт з професорами і стимулюючої середовищі Можливості стипендій для видатних студентів програма:

сучасний і унікальний ...... [-]

Чеська Республіка Olomouc
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою