Filter
Магістр права
Уганда Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Міжнародне право Уганда - програми МВА Уганда Міжнародне право

LLM в перекладі з латинської Legum Магістр, показуючи, магістр права. Наша магістра права (магістр права) програми в американських Закон річна програма. Іноземні випускники закону, які успішно закінчили програму присвоюється ступінь "магістр права в американському Законі."

Область міжнародного права займається складними питаннями, тому багато студентів юридичних спеціальностей обирають навчання на програмах LLM з міжнародного права, щоб отримати широкий спектр знань і побудувати успішну кар'єру у відповідній області.  

Уганди проводить найстаріший університет у Східній та Центральній Африці, яка є Makerere університету. Цей університет був центром академічних знань протягом кількох десятиліть не тільки Угандійці студентів, а й інші студенти в регіоні. Уганда має більш ніж 30 державних університетів.

Міжнародне право Уганда - Візьміть Міжнародне право Уганда . Усі програми Міжнародне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Міжнародне право, Уганда

Ступеня
Місце знаходження
Уганда
Тип навчання
Форма навчання
Cavendish University Uganda

Магістр права (LLM) є дворічною програмою інтенсивного навчання, яка надає студентам можливість поглибити свої знання та розуміння закону. LLM має чотири спеціалізації: З ... [+]

. Магістр права

Магістр права (LLM) - це дворічна програма інтенсивного навчання, яка надає студентам можливість поглибити свої знання та розуміння Закону. LLM має чотири спеціалізації: Закон про природні ресурси; Комерційне право; Міжнародне право прав людини та міжнародне публічне право. Ця Програма призначена для вирішення проблем, що виникають у юридичній професії.

Майбутні можливості для кар'єриСуддіАкадемікиПриватні банкіриПартнер юридичної фірмиГенеральний директорПолітикиМета кар'єриПокращити розуміння студентами контексту, в якому діє закон.Стимулювати інтелектуальне та філософське розуміння права як одного з засобів досягнення економічного зростання, людського розвитку та соціальної справедливості.Надати можливість аспірантам права спеціалізуватися в конкретних галузях права відповідно до своїх інтересів.Підвищити розуміння студентами та знання конкретних правових тем за допомогою досліджуваного досліджуваного проекту.Створити сприятливе середовище для студентів, щоб зробити внесок у тіло знань шляхом написання дисертації якості публікації.Підготувати студентів до більш спеціалізованої юридичної консультативної ролі в різних секторах державної влади та економіки УгандиСприяти зростанню академічної та інтелектуальної спільноти, яка може сприяти національному розвитку шляхом досліджень, інновацій, критичного аналізу та дебатів.Структура програми... [-]
Уганда Kampala
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою