Filter
Магістр права
Ірландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Медіа-право Ірландія - програми МВА Ірландія Медіа-право

Спеціалізовані магістр права мірою дозволяє адвокатам активізувати або змінити їх досвід в конкретній галузі права. Є спеціальна концентрація на певній території може відкрити нові можливості.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Медіа-право Ірландія - Візьміть Медіа-право Ірландія . Усі програми Медіа-право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Медіа-право, Ірландія

Ступеня
Місце знаходження
Ірландія
Тип навчання
Форма навчання
Independent College Dublin

Магістр права Порівняльний Медіа Закон перший і єдиний курс у своєму роді, які будуть запропоновані в Ірландії. Це спеціалізована програма, яка аналізує регулювання діяль ... [+]

Магістр права Порівняльний Медіа Закон перший і єдиний курс у своєму роді, які будуть запропоновані в Ірландії. Це спеціалізована програма, яка аналізує регулювання діяльності ЗМІ в Ірландії і на міжнародному рівні. Зокрема, ірландських і міжнародних подій, що стосуються обмежень на ЗМІ, починаючи від законів про недоторканність приватного життя, наклепі, неповазі до суду і свободи інформації розглядаються в глибину. Законодавче регулювання засобів масової інформації в Ірландії і в усьому Європейському Союзі також проаналізовані. Цей курс ідеально підходить для тих, хто зацікавлений у правових та етичних питань, пов'язаних з свободу вираження у всьому світі.... [-]

Ірландія Дублін
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою