Pravoznavstvo.com

Заочне навчання Медичне право Північна Америка - Медичне право програми МВА Північна Америка

Магістр права (Кандидата юридичних наук) є міжнародно визнаним ступінь магістра права. Магістр права Сила просто зазвичай не дозволяють займатися юридичною практикою, в більшості випадків, магістр праваСтуденти повинні заробити професійну ступінь

Ступінь магістра в галузі охорони здоров'я проаналізовано сучасні правові та етичні питання, пов'язані з законом охорони здоров'я. Курс може бути завершено в будь-якій точці світу відповідно до зобов'язань.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Заочне навчання Медичне право Північна Америка - Візьміть Медичне право Північна Америка. Отримати всі Заочне навчання Медичне право програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Медичне право, Північна Америка, Заочне навчання Filter

LL.M. законодавство і політика в галузі охорони здоров'я

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 США Хемпстед

Право і політика безпосередньо впливають на multitrillion доларів індустрії охорони здоров'я і людей, яким вона служить.