Pravoznavstvo.com

Комерційне право Албанія - програми МВА Албанія Комерційне право

Закон випускників шкіл та адвокати зазвичай застосовують магістр права щоб отримати знання в спеціалізованій області права, таких як податкове законодавство або міжнародним правом, або для переміщення від однієї області практичної діяльності в іншу.

Якщо ви студент юридичних спеціальностей і хочете отримати більш глибоке розуміння в питаннях законодавчого та нормативного регулювання, пов'язаного з торгівлею і бізнесом, рекомендуємо звернути увагу на магістерські програми LLM в області комерційного права.

Албанія система освіти ділиться на чотири етапи з вищою освітою є найвищим рівнем. Це вищу освіту дозволила всім рідним та іноземним студентам вибрати кар'єру в залежності від їх переваг і здібностей.Установ вищої освіти в албанське суспільство гарантує, що є просвіт інформації для всіх студентів, зацікавлених в історії країни, традиції, культуру, соціальну

Комерційне право Албанія - Візьміть Комерційне право Албанія. Усі програми Комерційне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Комерційне право, Албанія Filter

магістр міжнародного та комерційного права (LLM)

University of New York - Tirana (UNYT)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 14 - 30 місяці Вересень 2020 Албанія Тирана + 1 більше

Ця програма зосереджена на законодавчому та правовому регулюванні міжнародного співтовариства, а також на основних правових питаннях, що стосуються світових ринків.