Filter
Магістр права
Колумбія Santa Marta Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

LLM Santa Marta - LLM програм LLM Santa Marta, Santa Marta

Закон випускників шкіл та адвокати зазвичай застосовують магістр права щоб отримати знання в спеціалізованій області права, таких як податкове законодавство або міжнародним правом, або для переміщення від однієї області практичної діяльності в іншу.

Студенти, які мають на LLM (магістр права) проводять від одного до двох років вивчення конкретної галузі права. Їх підвищення кваліфікації готує їх до роботи зі спеціалізаціями, такі як міжнародне право або податкового законодавства.

Колумбії, офіційно Республіка Колумбія, є унітарною конституційною республіки містять тридцяти двох відомств.

Це жвавий місто бачив багато поліпшень у своїх системах освіти в останні роки. Завдяки своїй продуктивності, вона привернула низка відомих вищих навчальних закладів, що призвело до припливу студентів в області.

LLM Santa Marta - Візьміть LLM Santa Marta. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Колумбія
Santa Marta
Тип навчання
Форма навчання
Universidad Sergio Arboleda

Програма LL.M. пропонує професіоналам форму, що сприяє консолідувати і купувати компетентність в знання і навички, необхідні академічні настройки в ... [+]

Магістр права

Програма магістра права пропонує професіоналам форму, що сприяє консолідувати і купувати компетентність в знання і навички, необхідні в даний час професійної діяльності передового досвіду в ознаменований інтеграційних процесів, регіоналізація і глобалізація економіки академічній обстановці , Це майстерність, яке дозволяє більш глибоке знання закону, відкриті шляхи до вирішення проблем, а також аналіз конкретних ситуацій, пов'язаних із дисциплінарною, міждисциплінарної, або професіонал, за допомогою засвоєння або привласнення знань і придбання навичок для підвищення продуктивності , Це буде досягнуто за рахунок вивчення і моделювання випадків вирішення реальних проблем, а також аналіз сучасних проблем. Програма спрямована на підвищення активної участі в розслідуванні, яке, як очікується, генерувати рішення соціальних, державні і корпоративні проблеми. Випускники цього майстра можуть поглибити свої дослідження в докторській програмі з одним з тих іноземних університетів, з якими університет Серхіо Арболеда розробив угоду академічного співробітництва. Система вищих досліджень (SAE) Серхіо Арболеда університет буде, відповідно до внутрішнього розпорядку для випускників і не-випускників, твердження деяких академічних кредитів вже завершена в інших аспірантських програмах в області права.... [-]

Колумбія Bogotá Santa Marta
Січень 2020
іспанська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою