Pravoznavstvo.com

LLM Кайманові острови - програми LLM Кайманові острови LLM

Ступінь кандидата юридичних наук широко відомий як магістр права, є передовим диплом закону. Кандидати часто вже мають першу ступінь у галузі права та зацікавлені у просуванні своїх досліджень закону. Отримання магістр права володіє рядом явних переваг.

LLM дозволяє юридично арбітраж сутички в будь-якій області кар'єри спеціалізації. Магістр права дає багатство знань, більшість людей, що закінчили цю ступінь можуть спеціалізуватися в будь-якій області правового захисту.

Кайманові острови є британською територією в Карибському морі. Широкий вибір програм вищої освіти доступні по всьому ланцюжку з трьох островів, у тому числі медичної, ветеринарній школі, школі і безліч бакалавра і магістра, на обох державних і приватних університетів.

LLM Кайманові острови - Візьміть LLM Кайманові острови. Усі програми LLM та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

знайдених результатів Filter

Магістр / PGDip в галузі міжнародних фінансів: право і регулювання

Truman Bodden Law School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік інформація Кайманові острови Кайманові острови Інтернет + 1 більше

Заробити магістр права (LL.M) або диплом аспіранта (PGDip) у міжнародних фінансах у п'ятому найбільшому фінансовому центрі світу, відомому своїм досвідом у секторі фінансових послуг та відповідних правових рамок та стандартів міжнародної відповідності.