Filter
Магістр права
Кайманові острови Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

LLM Кайманові острови - програми LLM Кайманові острови LLM

Ступінь кандидата юридичних наук широко відомий як магістр права, є передовим диплом закону. Кандидати часто вже мають першу ступінь у галузі права та зацікавлені у просуванні своїх досліджень закону. Отримання магістр права володіє рядом явних переваг.

LLM дозволяє юридично арбітраж сутички в будь-якій області кар'єри спеціалізації. Магістр права дає багатство знань, більшість людей, що закінчили цю ступінь можуть спеціалізуватися в будь-якій області правового захисту.

Кайманові острови є британською територією в Карибському морі. Широкий вибір програм вищої освіти доступні по всьому ланцюжку з трьох островів, у тому числі медичної, ветеринарній школі, школі і безліч бакалавра і магістра, на обох державних і приватних університетів.

LLM Кайманові острови - Візьміть LLM Кайманові острови. Усі програми LLM та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути
LLM
Інші освітні можливості У Центральній Америці і Карибському

знайдених результатів

Truman Bodden Law School

Заробити магістр права (LL.M) або диплом аспіранта (PGDip) у міжнародних фінансах у п'ятому найбільшому фінансовому центрі світу, відомому своїм досвідом у секторі фінанс ... [+]

. Загальний план програми

Магістр права та PGDip у галузі «Міжнародні фінанси: право та регулювання» - це нові аспірантські кваліфікації, запропоновані спільно з Ліверпульським університетом, Truman Bodden Law School , Великий Кайман.

Програми надають передові юридичні тренінги та пропонуються досвідченою командою лекційної Truman Bodden Law School , а також великими ресурсами та досвідом Ліверпульського університету.... [-]

Кайманові острови Кайманові острови Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою