LAWSTUDIES

Програми Злиття та поглинання, Пошук кращих програм LLM тут! - Злиття та поглинання

Електромонтаж студентів з підвищеною кваліфікацією, магістерським правом або LLM, є вищою освітою. Більшість програм LLM мають баланс курсових та дослідницьких робіт, а деякі можуть мати вимоги до дисертації.

Що таке LLM у злиттях та придбаннях? Вимоги до досвіду як в бухгалтерському обліку, так і в бізнесі, навчальні плани з акцентом на злиття та поглинання часто є міждисциплінарними та включають динамічну різноманітність курсів. Корпоративне управління, правила торгівлі, оподаткування та бізнес-стратегія, як правило, служать основою цих програм, що готують студентів до участі в управлінні ризиками на високому рівні для транзакцій між різними суб'єктами господарювання. Оскільки багато транзакцій зараз проводяться у глобальному масштабі, студенти можуть також вивчати міжнародні норми, що стосуються злиття та поглинання. Як правило, фундаментальні бухгалтерські та економічні курси також пропонуються як факультативні, щоб доповнити студентське юридичне та ділове навчання.

Навички, отримані від завершення магістра права у злиттях і поглинаннях, можуть продовжувати допомагати учням як у їх кар'єрі, так і вдома. Найпомітніші риси успішних випускників включають в себе добре розвинуте відчуття ділової прихильності, виняткові розумові здібності та вищі навички фінансового менеджменту.

Окрім розгляду курсу навчання, ви повинні враховувати будь-які лабораторні збори, пов'язані з вашими заняттями, оскільки це може значно вплинути на ваш шкільний бюджет. Інші аспекти, які слід враховувати, включають місце розташування університету, тривалість ступеня і те, чи будете ви відвідувати онлайн або особисто.

З огляду на спеціалізований характер ступеня, більшість випускників працюють в рамках приватного сектору та можуть мати багато посад високого рівня в операціях та обліку. Спеціальні кар'єри, які можуть стати доступними студентам, включають юридичних фахівців, спеціалістів із злиття та придбання, дотримання вимог регуляторних питань та корпоративне співробітництво. Хоча більшість правових позицій вимагатимуть додаткових повноважень, існує кілька кар'єрних рішень, таких як консультанти з дотримання вимог клієнтів та стратегічні бізнес-аналітики, які доступні на корпоративному ринку для тих, хто не має широкого законодавчого підґрунтя.

Наявні глобально, неповний та повний робочий день програми LLM у злиттях та придбаннях є багато. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

2 Результати в Злиття та поглинання Filter

LL.M. Злиття та поглинання та корпоративне право

University Of Zurich - Faculty of Law
LLM
<
заочно
<
4 семестри
англійська
німецький
Кампус

LL.M. Злиття та поглинання та корпоративне право

Детальніше

Магістр злиттів і поглинань LL.M.

Frankfurt School of Finance & Management
LLM
Жов 2021
<
заочно
<
4 семестри
німецький
Кампус

Реалізовуйте свої цілі в міжнародному бізнесі з МіО: навчаючись у провідному університеті з фінансів та менеджменту, що дозволяє вам працювати повний робочий день (100%) разом ...

Детальніше