LAWSTUDIES

Програми Загальне право, Пошук кращих програм LLM тут! - Загальне право

LLM або магістр права є вищою ступенем спеціалізується в галузі права для студентів, які пройшли попередні програми для студентів. Ті, хто бажає взяти програму, повинні це зробити, якщо вони зацікавлені в юридичній кар'єрі.

Що таке LLM у загальному праві? LLM зосереджується на тому, щоб дати студентам глибоке навчання в залі суду разом із розумінням історії правової системи, практики права та науки та теорії за законами тієї чи іншої країни. Курси загального права можуть включати більш спеціалізовані галузі права, такі як громадянське та екологічне. Студенти можуть не тільки вивчати особливості самого права, але також можуть відвідувати курси, що зміцнюють аналітичні та критичні вміння, а також заохочувати демонстрації та участь у реальному часі.

Навчання мистецтву дебатів на курсах LLM може дати вам можливість посилити комунікацію, презентацію та навички юридичної навігації. Ці навички можуть бути корисними для досягнення вищої кваліфікації в інших освітніх програмах, завершення особистих проектів та набуття кар'єрних можливостей.

Вартість програми LLM залежить як від тривалості програми, яку ви відвідуєте, так і від школи, яка пропонує програму. Ви також повинні мати на увазі вашу легальну резиденцію та місце розташування самої школи, а також кількість курсів, які вам потрібно взяти.

Проходження кар'єри в загальному праві може допомогти підготувати вас до екзамену з адвокатури у вашій країні, особливо якщо ви хочете стати кваліфікованим юристом-практикуючим. Навіть якщо ви вирішите не брати екзамен із бару, кар'єра в загальному праві може призвести вас до того, що ви станете консультантом або паралелем юридичної фірми з відповідною сертифікацією. Ви також можете вибрати роботу для некомерційної організації або допомогти керувати юридичною групою або запропонувати юридичну допомогу. Інші загальноприйняті кар'єри можуть існувати в навчальних закладах.

Програми можуть бути прийняті в університеті або в Інтернеті. Все залежить від ваших особистих уподобань. Почніть пошук своєї програми нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

2 Результати в Загальне право Filter

LLM (Applied Law) у практиці загального права (Нова Зеландія)

The College of Law
LLM
<
Денна
<
заочно
англійська
Онлайн

Магістр права (Applied Law) у галузі практики спільного права (НЗ) призначений для задоволення потреб юридичної професії Нової Зеландії для отримання вищої кваліфікації та наб ...

Детальніше

Магістр права

北京理工大学
LLM
Вер 2020
<
Денна
китайський
англійська
Кампус

Програма права в BIT, яка є основним предметом права, здійснила характерну освіту в галузі юриспруденції (з основним правом та правовими методами), цивільним та комерційним за ...

Детальніше