Filter
Магістр права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Загальне право, Пошук кращих програм LLM тут! - Загальне право

LLM або магістр права є вищою ступенем спеціалізується в галузі права для студентів, які пройшли попередні програми для студентів. Ті, хто бажає взяти програму, повинні це зробити, якщо вони зацікавлені в юридичній кар'єрі.

Що таке LLM у загальному праві? LLM зосереджується на тому, щоб дати студентам глибоке навчання в залі суду разом із розумінням історії правової системи, практики права та науки та теорії за законами тієї чи іншої країни. Курси загального права можуть включати більш спеціалізовані галузі права, такі як громадянське та екологічне. Студенти можуть не тільки вивчати особливості самого права, але також можуть відвідувати курси, що зміцнюють аналітичні та критичні вміння, а також заохочувати демонстрації та участь у реальному часі.

Навчання мистецтву дебатів на курсах LLM може дати вам можливість посилити комунікацію, презентацію та навички юридичної навігації. Ці навички можуть бути корисними для досягнення вищої кваліфікації в інших освітніх програмах, завершення особистих проектів та набуття кар'єрних можливостей.

Вартість програми LLM залежить як від тривалості програми, яку ви відвідуєте, так і від школи, яка пропонує програму. Ви також повинні мати на увазі вашу легальну резиденцію та місце розташування самої школи, а також кількість курсів, які вам потрібно взяти.

Проходження кар'єри в загальному праві може допомогти підготувати вас до екзамену з адвокатури у вашій країні, особливо якщо ви хочете стати кваліфікованим юристом-практикуючим. Навіть якщо ви вирішите не брати екзамен із бару, кар'єра в загальному праві може призвести вас до того, що ви станете консультантом або паралелем юридичної фірми з відповідною сертифікацією. Ви також можете вибрати роботу для некомерційної організації або допомогти керувати юридичною групою або запропонувати юридичну допомогу. Інші загальноприйняті кар'єри можуть існувати в навчальних закладах.

Програми можуть бути прийняті в університеті або в Інтернеті. Все залежить від ваших особистих уподобань. Почніть пошук своєї програми нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Детальніше Згорнути

3 Результати в Загальне право

Beijing Institute Of Technology

Програма права в BIT, яка є основним предметом права, здійснила характерну освіту в галузі юриспруденції (з основним правом та правовими методами), цивільним та комерційн ... [+]

.

Програма права в BIT , яка є основним предметом права, здійснила характерну освіту в галузі юриспруденції (з основним правом та правовими методами), цивільним та комерційним законом (з інтелектуальною власністю як основою), екології та ресурсів Закон про захист (із законом про енергетичне законодавство та Закон про захист довкілля), міжнародне право (із законами про повітряний простір та космічний простір, а також Міжнародним законом про захист прав людини) та процесуальним законом (з судовою та процесуальною системою).... [-]

Китай Пекін
Вересень 2020
китайський,англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
The College of Law

Магістр права (Applied Law) у галузі практики спільного права (НЗ) призначений для задоволення потреб юридичної професії Нової Зеландії для отримання вищої кваліфікації т ... [+]

LLM (ПРИКЛАДНЕ ЗАКОНОДАВСТВО) ПРАКТИКА ЗАГАЛЬНОГО ПРАВА

Магістр права (Applied Law) в галузі практики спільного права розроблений таким чином, щоб задовольнити потреби юридичної професії Нової Зеландії в отриманні високого рівня, набуття практичних навичок у різних областях спеціалізованої практики.

Шість початкових предметів цієї програми також призначені для підготовки іноземних кваліфікованих юристів з знаннями та навичками, необхідними для передачі шість предметів законодавчої та практичної експертизи Нової Зеландії (NZLPE).... [-]

Нова Зеландія Окленд
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Université de Montréal Law Faculty

Порівняльне загальне право LL.M. має намір задовольнити потреби в навчанні юристів та іноземних студентів, зацікавлених у програмі, яка розглядає глобалізацію обмінів, ек ... [+]

Ця програма покликана забезпечити міцну основу в методології, а також основні і процедурні норми традиції загального права. Це особливо добре підходить для юристів, які пройшли навчання у цивільному праві, які хочуть зрозуміти основні елементи традиції загального права в глобальному контексті, де адвокати з цивільним правом та правом загального права регулярно взаємодіють.

... [-]
Канада Монреаль
Січень 2020
англійська
Денне навчання
12 місяці
Детальніше англійською мовою