Filter
Магістр права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Дотримання вимог, Пошук кращих програм LLM тут! - Дотримання вимог

Магістр права також є магістерським ступенем, що означає передові юридичні знання. Студенти зазвичай завершують курсові роботи протягом одного року, але деякі програми можуть зайняти до двох років, щоб завершити.

Що таке LLM у відповідності? Студенти, які проводять цей курс, часто мають вибір із широкого кола регуляторних питань. Охорона здоров'я та корпоративні правила є загальними напрямками спеціалізації, але програми також можуть запропонувати студентам можливість дотримуватися глобальної, конфіденційності чи клінічних досліджень. Багато дослідників приділяють значну увагу управлінню ризиками, розвиваючи здатність оцінювати будь-який регуляторний ризик та розвивати системи для пом'якшення або мінімізації цього. Курсова робота може зосереджуватися на нормативних актах у певній галузі або місцевості або може надати студентам загальну та міжнародну компетенцію сучасних правових норм.

Випускники з LLM у відповідності часто мають критичні навички в галузі, такі як здатність ризикувати, складання юридичної документації та керівництво міждисциплінарною командою управління. Ці навички можуть сприяти висвітленню конкуренції та розвитку міжособистісних відносин студента.

Багато закладів мають прогнозований бюджет на своєму веб-сайті, щоб надати потенційним студентам кошторис витрат. Оскільки пов'язані збори можуть суттєво відрізнятися залежно від різних факторів, ви часто можете знайти найновішу інформацію, звернувшись безпосередньо до ваших навчальних закладів.

Кар'єра з відповідністю є достатньою і доступною по всьому світу. У поєднанні з Juris Doctor, або в деяких країнах, перша ступінь права, студенти можуть продовжувати діяти як юристи, генеральний адвокат, консультанти з питань управління, працівники наглядових органів та директори з відповідності. Випускники часто прагнуть міжнародним компаніям надавати експертизу та нагляд за нормативними вимогами, а також розробляти, впроваджувати та підтримувати навчальні програми для забезпечення виконання цих вимог, а також багатьох інших обов'язків на високому рівні.

LLM у відповідності доступний у декількох університетах по всьому світу і може бути завершено в університетському містечку, в режимі онлайн або з посиленою участю. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дотримання вимог

Thomas Jefferson School of Law

Студенти дізнаються про фінансову відповідно для фінансових установ, а також пом'якшення ризику. Зі збільшенням державного регулювання у цій області, це зростаюча област ... [+]

LLM: Дотримання і управління ризиками

Томас Джефферсон школа права була запропонована LLM відповідно і управління ризиками з 2009 року, і є лідером в цій області. Студенти будуть заробляти ступінь у галузі міжнародного оподаткування і фінансових послуг з концентрацією відповідно і управління ризиками.

Для отримання додаткової інформації по електронній пошті graduateadmissions@tjsl.edu~~number=plural Студенти дізнаються про фінансовий відповідності для фінансових установ, а також пом'якшення ризику. Зі збільшенням державного регулювання у цій області, це зростаюча область зайнятості і стиглі час для отримання знань на арені.... [-]

США San Diego
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою