Filter
Магістр права
Грузія Tbilisi Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

LLM Tbilisi - LLM програм LLM Tbilisi, Tbilisi

LLM або магістра права є міжнародно-визнаним ступінь магістра в галузі права. LLM програми, як правило, відкриті для тих, хто вперше отримав ступінь у галузі права.

Студенти, які мають на LLM (магістр права) проводять від одного до двох років вивчення конкретної галузі права. Їх підвищення кваліфікації готує їх до роботи зі спеціалізаціями, такі як міжнародне право або податкового законодавства.

Грузія є суверенною державою в Кавказькому регіоні Євразії. Розташований на узбережжі Чорного моря, вона обмежена на півночі і північному сході з Росією, на півдні з Туреччиною і Вірменією, і на південний схід Азербайджану.

Як найбільший місто з більш ніж 1 млн. жителів, Тбілісі є столицею Грузії. Він розташований на березі річки Кура. У місті є кілька великих вищих навчальних закладах та серед них є найбільшим і основним університету в Грузії - Тбіліський державний університет.

LLM Tbilisi - Візьміть LLM Tbilisi. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Грузія
Tbilisi
Тип навчання
Форма навчання
The University Of Georgia

Вивчення міжнародного підприємницького права (IBL) дозволить Вам відокремитись від інших студентів магістра права. Ваші знання рівня бізнесу, права та англійської мови зн ... [+]

Це майстер права, для якого спрямована важлива і зростаюча сфера права. Особливості, які роблять цю програму унікальними: 1) Фокус на міжнародному підприємницькому праві; 2) Інтенсивні юридичні дослідження

Директор програми з США. Більшість наших викладачів (приблизно ¾) мають вищу освіту в університетах США, Канади, Великобританії або Західної Європи. Ми застосували методи навчання, подібні до тих, що використовуються в цих юрисдикціях, з акцентом на інтерактивні заняття, в яких студентам пропонується брати активну участь, а також метод дослідження ситуації, орієнтований на аналіз судових рішень.... [-]

Грузія Tbilisi
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою