LAWSTUDIES

Заочне навчання LLM Стерлінг - LLM програм LLM Стерлінг, Стерлінг

Ступінь кандидата юридичних наук широко відомий як магістр права, є передовим диплом закону. Кандидати часто вже мають першу ступінь у галузі права та зацікавлені у просуванні своїх досліджень закону. Отримання магістр права володіє рядом явних переваг.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Стірлінг був історично один із царських фортець Королівства Шотландії. Тепер домом для університету Стірлінга, який має від 11 до 12 000 студентів, що представляють більше 80 національностей.

Заочне навчання LLM Стерлінг - Візьміть LLM Стерлінг. Отримати всі LLM програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Магістратура, Стерлінг, Заочне навчання Filter

LLM / MSc в галузі екологічної політики та управління

University of Stirling
LLM
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Цей ступінь магістра звертається до цих проблем і розглядає потенційні рішення, що дозволяє вам розвивати навички та знання, необхідні для довгострокового та позитивного вплив ...

Детальніше

LLM в міжнародному енергетичному та екологічному праві

University of Stirling
LLM
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
12 місяці
англійська
Кампус

На цьому курсі магістра ви вивчите перетин між енергією, довкіллям та регулюванням. Співробітники експертів зібралися, щоб випускникам поглибити розуміння міжнародного енергет ...

Детальніше