Pravoznavstvo.com

Бізнес-правознавство Великобританія - програми МВА Великобританія Бізнес-правознавство

Спеціалізовані магістр права мірою дозволяє адвокатам активізувати або змінити їх досвід в конкретній галузі права. Є спеціальна концентрація на певній території може відкрити нові можливості.

Бізнес-правознавство зосереджується на законодавстві, створеному з метою залучення бізнесу до відповідальності за свої дії та забезпечення того, щоб сторони, що беруть участь у ділових операціях, були захищені. Це може бути застосовано в бізнесі на національному або міжнародному рівні.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Бізнес-правознавство Великобританія - Візьміть Бізнес-правознавство Великобританія. Усі програми Бізнес-правознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

52 Результати в Бізнес-правознавство, Великобританія Filter

LLM Корпоративне управління - повний робочий день

The University of Law Postgraduate Programmes
Кампус Онлайн Денне навчання 12 місяці Січень 2020 Великобританія Брістоль Лідс Манчестер Лондон Великобританія Інтернет + 5 більше

Наші LLMs з нашого нового магістра в законі набір програм призначені для випускників законів, які хочуть вивчити практичне застосування конкретної, спеціалізованої області права. Досліджуйте обличчям до обличчя або онлайн.

LLM International Corporate Governance - неповний робочий день

University of Law Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Січень 2020 Великобританія Великобританія Інтернет

Наші LLMs з нашого нового магістра в законі набір програм призначені для випускників законів, які хочуть вивчити практичне застосування конкретної, спеціалізованої області права. Досліджуйте обличчям до обличчя або онлайн.

Інтернет LLM

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Жовтень 2019 Великобританія Лондон

Наші курси LLM на 100% в Інтернеті, і вони дають можливість вивчити деякі найцікавіші аспекти права в момент великих змін. За допомогою наших онлайн-курсів LLM ви вивчите приклади реального світу, щоб поглибити своє розуміння того, як ця трансформація відображається на фінансовій практиці та способах ведення бізнесу, а також на правових структурах, які ними керують.

онлайн LLM міжнародного комерційного права - університет Salford (ик)

Robert Kennedy College
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Відкритий конкурс Швейцарія Цюрих Швейцарія Інтернет Великобританія Сальфорд Великобританія Інтернет + 5 більше

Цей курс дає закон випускникам можливість для поглибленого вивчення в ключових областях міжнародного торгового права, в тому числі: міжнародній купівлі-продажу товарів, міжнародного права інтелектуальної власності, міжнародного корпоративного права та управління, а також розширені договірного права і ведення переговорів.

LLM міжнародного торгового та комерційного права

University of Essex Online
Онлайн Денне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Великобританія Колчестер

Наш LLM курс міжнародного торгового та комерційного права був розроблений фахівцями з питань і досвідчених юридичних фахівців з багаторічним досвідом роботи. Він спирається на ваші знання з PG Cert і PG Dip програмних модулів і дозволяє вам провести частину оригінальних досліджень, заповнивши 60-кредитну дисертацію.

LLM у міжнародному комерційному праві

Swansea University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Жовтень 2020 Великобританія Свонсі + 1 більше

LLM з міжнародного комерційного права дасть вам знання та навички, щоб прокласти шлях до цілого ряду цікавих професій у цій важливій та різноманітній галузі права.

Магістр міжнародного права та бізнесу

Keele University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років інформація Великобританія Кіле + 1 більше

У все більш глобалізованій економіці майже всі підприємства працюють на міжнародному рівні. Торгівля, інвестиції та фінанси перетинають національні кордони і регулюються складною павутиною транснаціональних законів і правил. Як наслідок, попит на професіоналів з багатим розумінням того, як закони та бізнес працюють на глобальному рівні, продовжує зростати.

Магістр міжнародного корпоративного та комерційного права

University of Lincoln
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Серпень 2020 Великобританія Лінкольн + 1 більше

Міжнародне корпоративне та комерційне право LLM призначене для випускників юридичних наук і фахівців, які бажають розвивати юридичну експертизу, необхідну в сучасній глобальній економіці.

LLM в галузі міжнародного бізнесу з комерційним правом

UWL University of West London
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Лондон

Цей курс покликаний представити вам теорію та практику регулювання міжнародного бізнесу в контексті глобалізації.

LLM Digital Economy

EduPlanet
Кампус Денне навчання 12 - 15 місяці Січень 2020 Великобританія Кембридж

Оволодійте юридичними та політичними питаннями, які виникає в цифровій економіці. Розвивати передові стратегічні навички ведення бізнесу, а також передові юридичні знання, щоб стати стратегічним лідером цифрового бізнесу або юристом.

LLM у міжнародному комерційному праві

University of Bradford
Кампус Денне навчання 12 - 15 місяці Січень 2020 Великобританія Бредфорд

Новий LLM з міжнародного комерційного права дає Вам фахові знання щодо регулювання міжнародної торгівлі та глибокого розуміння більш широких соціальних, економічних та політичних контекстів, що формують сучасне комерційне право та практику.

Корпоративний

University of Dundee - School of Social Sciences
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2020 Великобританія Данді

LLM Корпоративний

LLM, Диплом аспіранта або Сертифікат післядипломної освіти в області технологій, медіа та телекомунікацій Законом дистанційного навчання (Queen Mary London University)

KNect365 Learning
Онлайн Заочне навчання інформація Великобританія Лондон

Досягти кваліфікації з Школи права, що посідає третє місце у Великобританії у Посібнику університету Guardian 2018.

LLM в галузі комерційного права

University of Birmingham - College of Arts and Law
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Вересень 2020 Великобританія Бірмінгем + 1 більше

Цей Pathway дозволяє розвивати досвід у широкому колі питань комерційного права, що надає вам міцну основу для майбутньої кар'єри. LLM з комерційного права ідеально підходить для тих студентів, які бажають спеціалізуватися в англійському торговому праві. Ви зрозумієте принципи та основи комерційного права, а також вивчите ключові поточні розробки та напрямки інновацій.

LLM у міжнародному комерційному праві

University of Westminster
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Лондон

Цей курс врівноважує найкраще із суворої, традиційної правової освіти з сучасним підходом. Наші спеціалізовані напрямки відповідають сучасним найважливішим викликам бізнесу та правам, включаючи вивчення комерційних відносин на міжнародній арені, роль та вплив електронної комерції та поступову гармонізацію міжнародного комерційного права.