Pravoznavstvo.com

LLM Ghent - LLM програм LLM Ghent, Ghent

Ступінь кандидата юридичних наук широко відомий як магістр права, є передовим диплом закону. Кандидати часто вже мають першу ступінь у галузі права та зацікавлені у просуванні своїх досліджень закону. Отримання магістр права володіє рядом явних переваг.

LLM є диплом про вищу освіту закон, який переслідує студентів, які хочуть спеціалізуватися в певній галузі права. Випускники з цієї спеціалізованої підготовки часто кваліфіковані, щоб працювати в глобальних правових умовах.

Бельгія, офіційно Королівство Бельгія, є федеративною державою в Західній Європі. Він є одним із засновників Європейського Союзу і проводить ЄС 'и штаб-квартири, а також кількох інших великих міжнародних організацій, таких як НАТО.

Гент дуже відомий у багатьох речах. Освіта-мудрий, топ вищих навчальних закладів, таких як Гентський університет базуються тут. Динамічний місто був обплутаний різними кампусів і центрів.

LLM Ghent - Візьміть LLM Ghent. Отримати всі програми LLM і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

європейський магістр права та економіки (emle)

University of Haifa, Faculty of Law
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Ізраїль Haifa Німеччина Hamburg Франція Aix-en-Provence Польща Warsaw Нідерланди Rotterdam Італія Bologna Бельгія Ghent Індія Mumbai Австрія Vienna + 16 більше

Це Європейський магістр у галузі права та економіки програми (EMLE) пропонує унікальну можливість для міждисциплінарних досліджень права та економіки на два або навіть три європейських і неєвропейських вузів. Кожен партнер університету нагороди ступінь магістра (LL.M. / MA / M.Sc.).

європейський магістр права та економіки (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Франція Aix-en-Provence Італія Rome Бельгія Ghent Ізраїль Haifa Австрія Vienna Німеччина Hamburg Нідерланди Rotterdam Польща Warsaw Індія Mumbai Іспанія Barcelona + 18 більше

Це Європейський магістр у галузі права та економіки програми (EMLE) пропонує унікальну можливість для міждисциплінарних досліджень права та економіки на два або навіть три європейських і неєвропейських вузів. Буде спільне LL.M. ступінь, отримана від університетів у Гамбурзі, Генті та Роттердамі, а також всі інші університети-партнери, нагороджує додаткову магістерську програму (LL.M. / MA / M.Sc.).

LLM з права Європейського Союзу

Ghent University Law School
Кампус Денне навчання 10 місяці Вересень 2019 Бельгія Ghent

LLM з права Європейського Союзу представляє найкращі знані експертизи юридичної школи Гента в ЄС

LLM в галузі міжнародного ділового права

Ghent University Law School
Кампус Денне навчання 10 місяці Вересень 2019 Бельгія Ghent

LLM з міжнародного підприємницького права є флагманською програмою для студентів, які прагнуть спеціалізуватися на

LLM в галузі міжнародного та європейського права

Ghent University Law School
Кампус Денне навчання 10 місяці Вересень 2019 Бельгія Ghent

Програма LLM з європейського права присвячена правовому середовищу Європейського Союзу. Це середовище складається з права ЄС як такого, а також міжнародного права та держави-члена